abiword - en to sk translation catalogue (345 entries)

note: * Translatable strings file generated by extract-ui. * DO NOT compile this file as part of your application. DLG_WordCount_Auto_Update
en:  Auto Update
sk:  Automatická aktualizácia

note: DLG_PageSetup_Percent
en: % of normal size
sk: % normálnej veľkosti

note: MSG_DlgNotImp
en: %s not implemented yet.
    
    If you are a programmer, feel free to add code in %s, line %d
    and mail patches to:
    
    	abiword-dev@abisource.com
    
    Otherwise, please be patient.
sk: %s nie je momentálne k dispozícii. 
    
    Ak ste programátor, môžete pridať kód do %s, na riadok %d
    a poslať tento patch mailom na:
    
    	abiword-dev@abisource.com
    
    Inak, prosím, buďte trpezlivý.

note: DLG_Tab_Radio_None
en: &1 None
sk: &1 Žiadny

note: DLG_Spell_AddToDict
en: &Add
sk: Prid&ať

note: DLG_PageSetup_Adjust
en: &Adjust to:
sk: N&astaviť na:

note: DLG_Options_Label_ViewAll
en: &All
sk: &Všetko

note: DLG_Para_LabelAt
en: &At:
sk: N&a:

note: DLG_Options_Label_PrefsAutoSave
en: &Automatically save this Scheme
sk: &Automaticky ukladať túto Schému

note: DLG_DateTime_AvailableFormats
en: &Available formats:
sk: Dostupné f&ormáty:

note: DLG_Para_LabelBefore
en: &Before:
sk: &Pred:

note: DLG_PageSetup_Bottom
en: &Bottom:
sk: &Dole:

note: DLG_Spell_Change
en: &Change
sk: &Zameniť

note: DLG_Break_ColumnBreak
en: &Column break
sk: &Zalomenie stĺpca

note: DLG_Options_Label_PrefsCurrentScheme
en: &Current Preferences Scheme
sk: Aktuálna schéma na&stavenia

note: DLG_Options_Btn_CustomDict
en: &Dictionary...
sk: &Slovník...

note: DLG_Para_PushNoHyphenate
en: &Don't hyphenate
sk: &Nerozdeľovať

note: DLG_Options_Btn_IgnoreEdit
en: &Edit
sk: &Upraviť

note: DLG_Options_Label_SmartQuotesEnable
en: &Enable smart quotes
sk: &Zapnúť inteligentné úvodzovky

note: DLG_Break_EvenPage
en: &Even page
sk: &Párna strana

note: DLG_Field_Fields
en: &Fields:
sk: &Položky:

note: DLG_FR_FindNextButton
en: &Find Next
sk: &Nájsť ďalší

note: DLG_PageSetup_Footer
en: &Footer:
sk: &Päta:

note: DLG_PageSetup_Header
en: &Header:
sk: &Hlavička:

note: DLG_PageSetup_Height
en: &Height:
sk: &Výška:

note: DLG_Options_Label_ViewHiddenText
en: &Hidden Text
sk: &Skrytý text

note: DLG_Spell_Ignore
en: &Ignore
sk: &Preskočiť

note: DLG_Para_TabLabelIndentsAndSpacing
en: &Indents and Spacing
sk: &Odsadzovanie a rozostup

note: DLG_Para_PushKeepLinesTogether
en: &Keep lines together
sk: &Držať riadky pokope

note: DLG_PageSetup_Landscape
en: &Landscape
sk: &Na šírku

note: DLG_PageSetup_Left
en: &Left:
sk: &Vľavo:

note: DLG_PageSetup_Margin
en: &Margin
sk: &Okraj

note: DLG_FR_MatchCase
en: &Match case
sk: &Dodržať veľkosť písmen

note: DLG_Break_NextPage
en: &Next page
sk: &Ďalšia strana

note: DLG_Goto_Label_Number
en: &Number:
sk: &Číslo:

note: DLG_Break_OddPage
en: &Odd page
sk: &Nepárna strana

note: DLG_Break_PageBreak
en: &Page break
sk: &Zalomenie strany

note: DLG_PageSetup_Portrait
en: &Portrait
sk: &Na výšku

note: DLG_FR_ReplaceButton
en: &Replace
sk: &Nahradiť

note: DLG_Options_Btn_IgnoreReset
en: &Reset
sk: &Zrušiť

note: DLG_PageSetup_Right
en: &Right:
sk: &Vpravo:

note: DLG_Options_Label_ViewRuler
en: &Ruler
sk: &Pravítko

note: DLG_Para_LabelSpecial
en: &Special:
sk: &Špeciálne:

note: DLG_Options_Label_ViewStatusBar
en: &Status bar
sk: &Stavový panel

note: DLG_Para_PushSuppressLineNumbers
en: &Suppress line numbers
sk: &Skrývať čísla riadkov

note: DLG_Para_ButtonTabs
en: &Tabs...
sk: &Tabulátory...

note: DLG_PageSetup_Top
en: &Top:
sk: &Hore:

note: DLG_Field_Types
en: &Types:
sk: &Typy:

note: DLG_PageSetup_Units
en: &Units:
sk: &Jednotky:

note: DLG_Para_PushWidowOrphanControl
en: &Widow/Orphan control
sk: &Okno/Kontrola osamotenia

note: DLG_PageSetup_Width
en: &Width:
sk: &Šírka:

note: DLG_Spell_NoSuggestions
en: (no spelling suggestions)
sk: (žiadne pravopisné návrhy)

note: DLG_Para_SpecialNone
en: (none)
sk: (žiadny)

note: DLG_Para_SpacingHalf
en: 1.5 lines
sk: 1,5 riadka

note: DLG_Goto_Btn_Prev
en: << Prev
sk: << Predchádzajúci

note: DLG_Options_Label_SpellSuggest
en: A&lways suggest corrections
sk: Vždy n&avrhovať opravy

note: DLG_Para_LabelAfter
en: Aft&er:
sk: Z&a:

note: DLG_Para_LabelAlignment
en: Ali&gnment:
sk: Zarovnani&e:

note: DLG_PageNumbers_Alignment
en: Alignment
sk: Zarovnanie

note: FIELD_Application
en: Application
sk: Program

note: DLG_Options_Btn_Apply
en: Apply
sk: Použíť

note: DLG_Lists_Apply_Current
en: Apply to Current List
sk: Použiť na ktuálny zoznam

note: DLG_Para_SpacingAtLeast
en: At least
sk: Na koniec

note: DLG_Lists_Resume
en: Attach to Previous List
sk: Použiť na predchádzúcom zozname

note: DLG_Para_LabelBy
en: B&y:
sk: &Od:

note: DLG_Options_Label_BiDiOptions
en: Bi-Directional Options
sk: Obojsmerné možnosti

note: DLG_Lists_Box_List
en: Box List
sk: Štvorcový zoznam

note: DLG_Break_BreakTitle
en: Break
sk: Zalomenie

note: FIELD_Application_BuildId
en: Build Id.
sk: Id Revízie.

note: DLG_Lists_Type_bullet
en: Bullet
sk: Krúžok

note: DLG_Lists_Bullet_List
en: Bullet List
sk: Krúžkový zoznam

note: DLG_PageNumbers_Center
en: Center
sk: Stred

note: DLG_Para_AlignCentered
en: Centered
sk: Vystredený

note: DLG_Spell_ChangeTo
en: Change &to:
sk: Zmeniť &na:

note: DLG_Spell_ChangeAll
en: Change A&ll
sk: Zmeniť &všetko

note: DLG_Lists_Cur_Change_Start
en: Change Current 
    List
sk: Zmeniť aktuálny
    zoznam

note: FIELD_Numbers_CharCount
en: Character Count
sk: Počet znakov

note: FIELD_Numbers_NbspCount
en: Character Count (w/o spaces)
sk: Počet znakov (bez medzier)

note: DLG_WordCount_Characters_No
en: Characters (no spaces)
sk: Znakov (bez medzier)

note: DLG_WordCount_Characters_Sp
en: Characters (with spaces)
sk: Znakov (s medzerami)

note: DLG_Options_Label_SpellCheckAsType
en: Check s&pelling as you type
sk: Kontrolovať pravopi&s počas písania

note: DLG_Goto_Label_Help
en: Choose your target in the left side.
    If you want to use the "Go To" button, just fill the Number Entry with the desired number.  You can use + and - to perform relative movement.  I.e., if you write "+2" and you select "Line", the "Go To" will go 2 lines below your current position.
sk: Vyberte Váš cieľ na ľavej strane.
    Ak chcete použiť tlačítko "Ísť na", vyplňte Číslo s požadovaným číslom.  Môžete použíť + a - na relatívny posun.  Napr.: ak napíšete "+2" a vyberiete "Riadok", "Ísť na" prejde o 2 riadky pod vašu aktuálnu pozíciu.

note: DLG_Tab_Button_Clear
en: Clear
sk: Vymazať

note: DLG_Tab_Button_ClearAll
en: Clear &All
sk: Vymazať &všetky

note: MSG_QueryExit
en: Close all windows and exit?
sk: Zatvoriť všetky okná a ukončiť?

note: ColumnGapStatus
en: Column Gap [%s]
sk: Rozostup stĺpca [%s]

note: DLG_Column_ColumnTitle
en: Columns
sk: Stĺpce

note: DLG_Break_Continuous
en: Con&tinuous
sk: Súvi&slý

note: MSG_IE_CouldNotOpen
en: Could not open file %s for writing
sk: Nemôžem otvoriť súbor %s na zápis

note: MSG_IE_CouldNotWrite
en: Could not write to file %s
sk: Nemôžem zapisovať do súboru %s

note: MSG_SaveFailed
en: Could not write to the file %s.
sk: Nemôžem zapisovať do súboru %s.

note: FIELD_Datetime_CurrentDate
en: Current Date
sk: Aktuálny Dátum

note: DLG_Lists_Current_Font
en: Current Font
sk: Aktuálne Písmo

note: DLG_Lists_Current_List_Label
en: Current List Label
sk: Názov aktuálneho zoznamu

note: DLG_Lists_Current_List_Type
en: Current List Type
sk: Typ aktuálneho zoznamu

note: FIELD_Datetime_CurrentTime
en: Current Time
sk: Aktuálny čas

note: DLG_Options_Label_ViewCursorBlink
en: Cursor &blink
sk: &Blikajúci kurzor

note: DLG_Options_Label_SpellCustomDict
en: Custom Dictionary:
sk: Užívateľský slovník:

note: DLG_Lists_Customize
en: Customized List
sk: Upravený zoznam

note: DLG_Lists_Dashed_List
en: Dashed List
sk: Prerušovaný zoznam

note: FIELD_Type_Datetime
en: Date and Time
sk: Dátum a čas

note: FIELD_DateTime_DOY
en: Day # in the year
sk: Deň # v roku

note: DLG_Options_Btn_Default
en: De&faults
sk: Pr&edvolené

note: DLG_Tab_Radio_Decimal
en: Decimal
sk: Desiatkovo

note: FIELD_DateTime_DefaultDateNoTime
en: Default date (w/o time)
sk: Hlavný dátum (bez času)

note: FIELD_DateTime_DefaultDate
en: Default date representation
sk: Výstup systémového dátumu

note: DLG_Options_Label_DefaultPageSize
en: Default page size
sk: Predvolená veľkosť stany

note: DLG_Tab_Label_DefaultTS
en: Default tab stops:
sk: Predvolená veľkosť tabulátorov:

note: DLG_Options_Label_DirectionRtl
en: Default to right-to-left direction of text
sk: Predvolené riadenie textu (doprava, doľava)

note: DLG_Lists_Diamond_List
en: Diamond List
sk: Kosoštvorcový zoznam

note: DLG_Options_Prompt_IgnoreResetAll
en: Do you want to reset ignored words in all the documents?
sk: Chcete zrušiť preskakovanie ignorovaných slov vo všetkých dokumentoch?

note: DLG_Options_Prompt_IgnoreResetCurrent
en: Do you want to reset ignored words in the current document?
sk: Chcete zrušiť preskakovanie ignorovaných slov v aktuálnom dokumente?

note: DLG_Para_SpacingDouble
en: Double
sk: Dva

note: MSG_ImportError
en: Error importing file %s.
sk: Chyba pri importovaní súboru %s.

note: MSG_SaveFailedExport
en: Error while attempting to save %s: could not construct exporter
sk: Chyba pri pokuse o uloženie %s: nemôžem exportovať

note: MSG_SaveFailedName
en: Error while attempting to save %s: invalid name
sk: Chyba pri pokuse o uloženie %s: chybné meno

note: DLG_Para_SpacingExactly
en: Exactly
sk: Presne

note: DLG_Options_Label_ViewExtraTB
en: Extra Toolbar
sk: Extra panel

note: DLG_FR_FindLabel
en: Fi&nd what:
sk: Vy&hľadať:

note: DLG_Field_FieldTitle
en: Field
sk: Pole

note: MSG_IE_BogusDocument
en: File %s is a bogus document
sk: Súbor %s je falošný dokument

note: MSG_IE_UnsupportedType
en: File %s is not of a currently supported file type
sk: Typ súboru %s nie je aktuálne podporovaný

note: MSG_IE_FakeType
en: File %s is not of the type it claims to be
sk: Súbor %s nie je typu, akým by mal byť

note: MSG_IE_UnknownType
en: File %s is of unknown type
sk: Typ súboru %s je neznámy

note: MSG_IE_FileNotFound
en: File %s not found
sk: Súbor %s nebol nájdený

note: DLG_FR_FindTitle
en: Find
sk: Hľadať

note: FirstLineIndentStatus
en: First Line Indent [%s]
sk: Odsadzovanie prvého riadoku [%s]

note: DLG_Para_SpecialFirstLine
en: First line
sk: Prvý riadok

note: DLG_Para_PreviewFollowParagraph
en: Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph
sk: Nasledovný odstavec Nasledovný odstavec Nasledovný odstavec Nasledovný odstavec Nasledovný odstavec Nasledovný odstavec Nasledovný odstavec

note: DLG_Lists_Font
en: Font:
sk: Písmo:

note: DLG_PageNumbers_Footer
en: Footer
sk: Päta

note: DLG_Options_Label_ViewFormatTB
en: Format Toolbar
sk: Panel formát

note: DLG_Lists_Format
en: Format:
sk: Formát:

note: DLG_Options_Label_General
en: General
sk: Hlavné

note: DLG_Goto_Btn_Goto
en: Go To
sk: Ísť na

note: DLG_Goto_Label_What
en: Go To &What:
sk: Ísť &na:

note: DLG_Goto_Title
en: Go to...
sk: Ísť na...

note: DLG_Lists_Hand_List
en: Hand List
sk: Zoznam s ukazovateľom

note: DLG_Para_SpecialHanging
en: Hanging
sk: Závesný

note: DLG_PageNumbers_Header
en: Header
sk: Hlavička

note: DLG_Lists_Heart_List
en: Heart List
sk: Srdcový zoznam

note: DLG_Options_Label_Hide
en: Hide
sk: Skryť

note: DLG_Options_Label_SpellHideErrors
en: Hide &spelling errors in the document
sk: Skryť pravopi&sné chyby v dokumente

note: DLG_Spell_IgnoreAll
en: I&gnore All
sk: P&reskakovať všetky

note: DLG_Options_Label_Icons
en: Icons
sk: Ikony

note: DLG_Options_Label_Ignore
en: Ignore
sk: Preskočiť

note: DLG_Options_Label_SpellInternet
en: Ignore Internet and &file addresses
sk: Preskočiť Internetové a sú&borové adresy

note: DLG_Options_Label_SpellUppercase
en: Ignore words in &UPPERCASE
sk: Preskakovať s&lová VEĽKÝMI písmenami

note: DLG_Options_Label_SpellNumbers
en: Ignore words with num&bers
sk: Preska&kovať slová s číslicami

note: DLG_Options_Label_SpellIgnoredWord
en: Ignored words:
sk: Preskakovať slová:

note: DLG_Para_LabelIndentation
en: Indentation
sk: Odsadzovanie

note: DLG_Break_Insert
en: Insert
sk: Vložiť

note: DLG_Options_Label_ViewUnprintable
en: Invisible &Layout Marks
sk: Neviditeľné š&pecifické znaky

note: DLG_Para_AlignJustified
en: Justified
sk: Zarovnaný

note: DLG_Para_PushKeepWithNext
en: Keep with ne&xt
sk: Spojiť s nasledujú&cim

note: FIELD_PieceTable_Test
en: Kevins Test
sk: Kevinov Test

note: DLG_Lists_Indent
en: Label Align:
sk: Zarovnanie menovky:

note: DLG_Options_Label_Layout
en: Layout
sk: Rozmiestnenie

note: DLG_Tab_Label_Leader
en: Leader
sk: Vedúci

note: DLG_PageNumbers_Left
en: Left
sk: Vľavo

note: LeftIndentStatus
en: Left Indent [%s]
sk: Ľavé zarovnanie [%s]

note: LeftIndentTextIndentStatus
en: Left Indent [%s] First Line Indent [%s]
sk: Ľavé zarovnanie [%s] Zarovnanie prvého riadka [%s]

note: LeftMarginStatus
en: Left Margin [%s]
sk: Ľavý okraj [%s]

note: DLG_Lists_Level
en: Level Delimiter:
sk: Oddeľovač úrovní:

note: DLG_Para_LabelLineSpacing
en: Li&ne spacing:
sk: Rozostup riadko&v:

note: DLG_Goto_Target_Line
en: Line
sk: Riadok

note: FIELD_Numbers_LineCount
en: Line Count
sk: Počet riadkov

note: DLG_Para_TabLabelLineAndPageBreaks
en: Line and &Page Breaks
sk: Zalomenie riadkov a &strán

note: DLG_Column_Line_Between
en: Line between
sk: Riadok medzi

note: DLG_WordCount_Lines
en: Lines
sk: Riadky

note: FIELD_Numbers_ListLabel
en: List Label
sk: Mono zoznamu

note: DLG_Lists_Title
en: Lists for
sk: Zoznamy pre

note: DLG_Options_Label_Look
en: Look
sk: Vzhľad

note: DLG_Lists_Lower_Case_List
en: Lower Case List
sk: Zoznam malými

note: DLG_Lists_Lower_Roman_List
en: Lower Roman List
sk: Zoznam malými rímskymi

note: FIELD_PieceTable_MartinTest
en: Martins Test
sk: Martinov test

note: FIELD_DateTime_MilTime
en: Military Time
sk: Armádny čas

note: FIELD_DateTime_MonthDayYear
en: Month Day, Year
sk: Mesiac deň, rok

note: FIELD_DateTime_MthDayYear
en: Mth. Day, Year
sk: Mes. deň, rok

note: DLG_Para_SpacingMultiple
en: Multiple
sk: Mnohonásobne

note: DLG_Lists_New_List_Label
en: New List Label
sk: Nové meno zoznamu

note: DLG_Lists_New_List_Type
en: New List 
    Type
sk: Nový typ
    zoznamu

note: DLG_Lists_Starting_Value
en: New Starting 
    Value
sk: Nová hodnota
    reťazca

note: DLG_Goto_Btn_Next
en: Next >>
sk: Ďalej >>

note: DLG_Lists_Type_none
en: None
sk: Žiadny

note: DLG_Spell_UnknownWord
en: Not in dictionary&:
sk: Nenachádza sa v slovníku &:

note: FIELD_Numbers_PagesCount
en: Number of Pages
sk: Počet strán

note: DLG_Column_Number
en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

note: DLG_Lists_Type_numbered
en: Numbered
sk: Číslované

note: DLG_Lists_Numbered_List
en: Numbered List
sk: Číslovaný zoznam

note: FIELD_Type_Numbers
en: Numbers
sk: Čísla

note: InsertModeFieldOVR
en: OVR
sk: CEZ

note: DLG_Column_One
en: One
sk: Jeden

note: DLG_PageSetup_Orient
en: Orientation...
sk: Orientácia...

note: DLG_Options_TabLabel_Other
en: Other
sk: Ostatné

note: MSG_IE_NoMemory
en: Out of memory attempting to open %s
sk: Nedostatok pamäte pri pokuse o otvorenie %s

note: DLG_PageSetup_Page
en: Page
sk: Strana

note: DLG_Para_PushPageBreakBefore
en: Page &break before
sk: Strna &pred zalomenie

note: FIELD_Numbers_PageNumber
en: Page Number
sk: Číslo strany

note: DLG_PageNumbers_Title
en: Page Numbers
sk: Čísla strán

note: DLG_PageSetup_Title
en: Page Setup
sk: Nastavenie strany

note: PageInfoField
en: Page: %d/%d
sk: Strana: %d%d

note: DLG_WordCount_Pages
en: Pages
sk: Strany

note: DLG_Para_LabelPagination
en: Pagination
sk: Stránkovanie

note: DLG_PageSetup_Paper_Size
en: Paper Si&ze:
sk: Veľk&osť papiera:

note: DLG_PageSetup_Paper
en: Paper...
sk: Papier...

note: DLG_Para_ParaTitle
en: Paragraph
sk: Odstavec

note: FIELD_Numbers_ParaCount
en: Paragraph Count
sk: Počet odstavcov

note: DLG_WordCount_Paragraphs
en: Paragraphs
sk: Odstavce

note: DLG_Goto_Target_Picture
en: Picture
sk: Obrázok

note: DLG_PageNumbers_Position
en: Position
sk: Pozícia

note: DLG_Options_Label_Schemes
en: Preference Schemes
sk: Nastavenie schém

note: DLG_Options_OptionsTitle
en: Preferences
sk: Možnosti

note: DLG_PageNumbers_Preview
en: Preview
sk: Ukážka

note: DLG_Para_PreviewPrevParagraph
en: Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph
sk: Predošlý odstavec Predošlý odstavec Predošlý odstavec Predošlý odstavec Predošlý odstavec Predošlý odstavec Predošlý odstavec

note: DLG_FR_ReplaceWithLabel
en: Re&place with:
sk: Nový t&ext:

note: DLG_FR_ReplaceTitle
en: Replace
sk: Nahradiť

note: DLG_FR_ReplaceAllButton
en: Replace &All
sk: Nahradiť &všetko

note: DLG_Lists_Resume_Previous_List
en: Resume Previous List
sk: Obnoviť predchádzajúci zoznam

note: MSG_RevertBuffer
en: Revert to saved copy of %s?
sk: Vrátiť sa k uloženej kópii %s?

note: DLG_PageNumbers_Right
en: Right
sk: Vpravo

note: RightIndentStatus
en: Right Indent [%s]
sk: Pravé zarovnanie [%s]

note: RightMarginStatus
en: Right Margin [%s]
sk: Pravý okraj [%s]

note: DLG_Para_DomDirection
en: Right-to-left &dominant
sk: Z ľava do &prava

note: DLG_Options_Btn_Save
en: Sa&ve
sk: Ul&ožiť

note: MSG_ConfirmSave
en: Save changes to %s?
sk: Uložiť zmeny do %s?

note: DLG_PageSetup_Scale
en: Scale...
sk: Mierka...

note: DLG_WordCount_Update_Rate
en: Seconds between updates
sk: Sekúnd medzi aktualizáciami

note: FIELD_DateTime_Epoch
en: Seconds since the epoch
sk: Sekúnd od obdobia

note: DLG_Break_SectionBreaks
en: Section breaks
sk: Zalamovanie odsekov

note: DLG_Tab_Button_Set
en: Set
sk: Nastaviť

note: DLG_Lists_SetDefault
en: Set Default Values
sk: Nastaviť predvolené hodnoty

note: DLG_Options_Label_Show
en: Show
sk: Ukázať

note: DLG_Options_Label_ViewShowHide
en: Show/Hide...
sk: Ukázať/Skryť...

note: DLG_Para_SpacingSingle
en: Single
sk: Jeden

note: DLG_Para_LabelSpacing
en: Spacing
sk: Rozostup

note: DLG_Options_TabLabel_Spelling
en: Spelling
sk: Pravopis

note: DLG_Lists_Square_List
en: Square List
sk: Štvorcový zoznam

note: DLG_Options_Label_ViewStandardTB
en: Standard Toolbar
sk: Štandardný panel

note: DLG_Lists_Star_List
en: Star List
sk: Hviezdičkový zoznam

note: DLG_Lists_Start
en: Start At:
sk: Začať na:

note: DLG_Lists_Start_New
en: Start New List
sk: Začať nový zoznam

note: DLG_Lists_Start_Sub
en: Start Sublist
sk: Začať podzoznam

note: DLG_WordCount_Statistics
en: Statistics:
sk: Štatistiky:

note: DLG_Lists_Stop_Current_List
en: Stop Current List
sk: Ukončiť aktuálny zoznam

note: DLG_Lists_Style
en: Style:
sk: Štýl:

note: DLG_Styles_StylesTitle
en: Styles
sk: Štýly

note: DLG_Spell_Suggestions
en: Sugg&estions:
sk: Návrh&y:

note: DLG_Options_Label_SpellMainOnly
en: Suggest from &main dictionary only
sk: Návrhy iba z hlavnéh&o slovníka

note: TabStopStatus
en: Tab Stop [%s]
sk: Tabulátory [%s]

note: DLG_Tab_Label_TabPosition
en: Tab stop position:
sk: Pozícia tabulátorov:

note: DLG_Tab_Label_TabToClear
en: Tab stops to be cleared:
sk: Tabulátory, ktoré budú odstránené:

note: DLG_Tab_TabTitle
en: Tabs
sk: Tabulátory

note: DLG_Lists_Align
en: Text Align:
sk: Zarovnanie textu:

note: DLG_Options_Label_Both
en: Text and Icon
sk: Text a ikony

note: MSG_SpellDone
en: The spelling check is complete.
sk: Kontrola pravopisu ukončená.

note: FIELD_DateTime_Wkday
en: The weekday
sk: Deň týždňa

note: DLG_Para_PreviewSampleFallback
en: This paragraph represents words as they might appear in your document.  To see text from your document used in this preview, position your cursor in a document paragraph with some text in it and open this dialog.
sk: Tento odstavec predstavuje slová ako môžu vypadať vo vašom dokumente.  Ak chcete vidieť text z vašeho dokumentu použivý v ukážke, nastavte kurzor na miesto odstavca s nejakým textom a otvorte tento dialóg.

note: DLG_Column_Three
en: Three
sk: Tri

note: FIELD_DateTime_TimeZone
en: Time Zone
sk: Časová zóna

note: DLG_Options_Label_Toolbars
en: Toolbars
sk: Panely

note: DLG_Lists_Triangle_List
en: Triangle List
sk: Trojuholníkový zoznam

note: DLG_Column_Two
en: Two
sk: Dva

note: DLG_Lists_Type
en: Type:
sk: Typ:

note: DLG_Lists_Upper_Case_List
en: Upper Case List
sk: Zoznam veľkými písmenami

note: DLG_Lists_Upper_Roman_List
en: Upper Roman List
sk: Zoznam veľkými rímskymi

note: DLG_Options_Label_UseUnicodeDirection
en: Use Unicode direction of text
sk: Používať riadenie textu unikódom

note: FIELD_Application_Version
en: Version
sk: Verzia

note: DLG_Options_TabLabel_View
en: View
sk: Zobraziť

note: DLG_Options_Label_ViewTooltips
en: View tooltips
sk: Ukazovať podrobnosti

note: DLG_Options_Label_ViewViewFrame
en: View...
sk: Zobraziť...

note: DLG_Options_Label_Visible
en: Visible
sk: Zobrazenie

note: FIELD_Numbers_WordCount
en: Word Count
sk: Počet slov

note: DLG_WordCount_Words
en: Words
sk: Slová

note: MSG_SaveFailedWrite
en: Writing error when attempting to save %s
sk: Chyba pri pokuse o zápis do %s

note: MSG_DefaultDirectionChg
en: You have changed the default direction.
sk: Zmenili ste váš predvolený smer.

note: MSG_DirectionModeChg
en: You have changed the direction mode.
sk: Zmenili ste mód smerovania.

note: FIELD_DateTime_DDMMYY
en: dd/mm/yy
sk: dd/mm/rr

note: FIELD_DateTime_MMDDYY
en: mm/dd/yy
sk: mm/dd/rr

note: * Translatable strings file generated by extract-ui. * DO NOT compile this file as part of your application. DLG_UFS_ColorTab
en:    Color
sk:    Farba

note: DLG_UFS_FontTab
en:    Font
sk:    Písmo

note: DLG_UP_To
en:  to
sk:  na

note: DLG_Insert
en: &Insert
sk: &Vložiť

note: DLG_Zoom_PageWidth
en: &Page width
sk: Š&írka strany

note: DLG_Zoom_WholePage
en: &Whole page
sk: &Celá strana

note: DLG_NoSaveFile_DirNotExist
en: A directory in the given pathname does not exist.
sk: Slovník sa nenachádza v zadanej ceste.

note: DLG_UP_PrintPreviewTitle
en: AbiWord: Print Preview
sk: AbiWord: Zobrazenie pred tlačou

note: DLG_MW_MoreWindows
en: Activate Window
sk: Aktivovať okno

note: DLG_MW_Activate
en: Activate:
sk: Aktivovať:

note: DLG_UP_All
en: All
sk: Všetko:

note: DLG_FOSA_FileTypeAutoDetect
en: Automatically Detected
sk: Automaticky vymazané

note: DLG_UP_BlackWhite
en: Black & White
sk: Čierno biele

note: DLG_UFS_StyleBold
en: Bold
sk: Široké

note: DLG_UFS_StyleBoldItalic
en: Bold Italic
sk: Široké šikmé

note: DLG_Cancel
en: Cancel
sk: Zrušiť

note: DLG_Close
en: Close
sk: Zatvoriť

note: DLG_UP_Color
en: Color
sk: Farba

note: DLG_UP_Copies
en: Copies:
sk: Kópie:

note: DLG_UFS_EffectsFrameLabel
en: Effects
sk: Efekty

note: DLG_UFS_EncodingLabel
en: Encoding:
sk: Kódovanie:

note: DLG_UP_File
en: File
sk: Súbor

note: DLG_OverwriteFile
en: File already exists.  Overwrite file '%s'?
sk: Súbor už existuje. Prepísať súbor '%s'?

note: DLG_UFS_FontTitle
en: Font
sk: Písmo

note: DLG_UP_From
en: From:
sk: Od:

note: DLG_UP_Grayscale
en: Grayscale
sk: Odtieňe šedi

note: DLG_IP_Height_Label
en: Height:
sk: Výška:

note: DLG_IP_Title
en: Insert Picture
sk: Vložiť obrázok

note: DLG_Insert_SymbolTitle
en: Insert Symbol
sk: Vložiť znak

note: DLG_InvalidPathname
en: Invalid pathname.
sk: Chybná cesta.

note: DLG_UFS_StyleItalic
en: Italic
sk: Šikmé

note: DLG_QNXMB_No
en: No
sk: Nie

note: DLG_IP_No_Picture_Label
en: No Picture
sk: Žiadny obrázok

note: DLG_FOSA_OpenTitle
en: Open File
sk: Otvoriť súbor

note: DLG_FOSA_FileOpenTypeLabel
en: Open file as type:
sk: Otvoriť súbor ako typ:

note: DLG_UP_PageRanges
en: Page ranges:
sk: Strany medzi:

note: DLG_IP_Activate_Label
en: Preview Picture
sk: Ukážka obrázku

note: DLG_UP_PrintButton
en: Print
sk: Tlač

note: DLG_FOSA_PrintToFileTitle
en: Print To File
sk: Tlač do súboru

note: DLG_FOSA_FilePrintTypeLabel
en: Print file as type:
sk: Tlačiť súbor ako typ:

note: DLG_UP_PrintIn
en: Print in:
sk: Tlačiť na:

note: DLG_UP_PrintTo
en: Print to:
sk: Tlačiť do:

note: DLG_UP_Printer
en: Printer
sk: Tlačiareň

note: DLG_UP_PrinterCommand
en: Printer command:
sk: Príkaz tlače:

note: DLG_UFS_StyleRegular
en: Regular
sk: Normálne

note: DLG_UFS_Direction
en: Right-to-left
sk: Z prava do ľava

note: DLG_FOSA_SaveAsTitle
en: Save File As
sk: Uložiť súbor ako

note: DLG_FOSA_FileSaveTypeLabel
en: Save file as type:
sk: Uložiť súbor ako typ:

note: DLG_UP_Selection
en: Selection
sk: Výber

note: DLG_UFS_SizeLabel
en: Size:
sk: Veľkosť:

note: DLG_UFS_StrikeoutCheck
en: Strikeout
sk: Prečiarknuté

note: DLG_NoSaveFile_DirNotWriteable
en: The directory '%s' is write-protected.
sk: Slovník %s jes zabezpečený proti zápisu.

note: DLG_UP_InvalidPrintString
en: The print command string is not valid.
sk: Príkaz tlače nie je správny.

note: DLG_UFS_UnderlineCheck
en: Underline
sk: Podčiarknuté

note: UntitledDocument
en: Untitled%d
sk: Bez mena %d

note: DLG_Update
en: Update
sk: Aktualizovať

note: TB_Zoom_PageWidth
en: Width
sk: Šírka

note: DLG_IP_Width_Label
en: Width:
sk: Šírka:

note: DLG_QNXMB_Yes
en: Yes
sk: Áno

note: DLG_Zoom_ZoomTitle
en: Zoom
sk: Lupa

note: DLG_Zoom_RadioFrameCaption
en: Zoom to
sk: Zväčšiť na

note: DLG_UnixMB_No
en: _No
sk: _Nie

note: DLG_UnixMB_Yes
en: _Yes
sk: _Áno

note: DLG_Unit_inch
en: inch
sk: palcov

note: DLG_Unit_pico
en: pico
sk: piko

note: DLG_Unit_points
en: points
sk: bodov
