gaim-libnotify - en to it translation catalogue (13 entries)

en: New messages
it: Nuovi messaggi

en: Only new conversations
it: Solo nuove conversazioni

en: Ignore events from blocked users
it: Ignora eventi da utenti bloccati

en: Buddy signs on
it: Il conoscente si connette

en: Buddy signs off
it: Il conoscente si disconnette

en: Only when available
it: Solo quando disponibile

en: Names to remove notifications for
it: Nomi per cui rimuovere le notifiche

en: Show
it: Mostra

en: is online
it: è in linea

en: is offline
it: non è in linea

en: Libnotify Popups
it: Notifiche di libnotify

en: Displays popups via libnotify.
it: Visualizza le notifiche mediante libnotify.

en: Pidgin-libnotify:
    Displays popups via libnotify.
it: Pidgin-libnotify:
    Visualizza le notifiche mediante libnotify.
