uget-1.8.1 - en to pl translation catalogue (231 entries)

note: UG_MESSAGE_INFO_CUSTOM
en: Connecting...
pl: Łączenie...

note: UG_MESSAGE_INFO_CONNECT
en: Transmitting...
pl: Transmisja...

note: UG_MESSAGE_INFO_TRANSMIT,
en: Retry
pl: Powtórzeń

note: UG_MESSAGE_INFO_RETRY,
en: Download completed
pl: Pobieranie ukończone

note: UG_MESSAGE_INFO_COMPLETE,
en: Finished
pl: Ukończono

note: UG_MESSAGE_INFO_FINISH, resumable
en: Resumable
pl: Wznawialny

note: UG_MESSAGE_INFO_RESUMABLE,
en: Not Resumable
pl: Nie wznawialny

note: UG_MESSAGE_WARNING_CUSTOM
en: Output file can't be renamed.
pl: Plik wyjściowy nie może być zmieniony.

note: UG_MESSAGE_ERROR_CUSTOM
en: couldn't connect to host.
pl: nie można połączyć się z hostem.

note: UG_MESSAGE_ERROR_CONNECT_FAILED
en: Folder can't be created.
pl: Folder nie może zostać utworzony.

note: UG_MESSAGE_ERROR_FOLDER_CREATE_FAILED
en: File can't be created (bad filename or file exist).
pl: Plik nie może zostać utworzony (zła nazwa pliku lub plik istnieje).

note: UG_MESSAGE_ERROR_FILE_CREATE_FAILED
en: File can't be opened.
pl: Plik nie może być otwarty.

note: UG_MESSAGE_ERROR_FILE_OPEN_FAILED
en: Out of resource (disk full or run out of memory).
pl: Obecne zasoby (pełny dysk lub zabrakło pamięci).

note: UG_MESSAGE_ERROR_OUT_OF_RESOURCE
en: No output file.
pl: Brak pliku wyjściowego.

note: UG_MESSAGE_ERROR_NO_OUTPUT_FILE
en: No output setting.
pl: Nie ustawiono wyjścia.

note: UG_MESSAGE_ERROR_NO_OUTPUT_SETTING
en: Too many retries.
pl: Zbyt wiele prób.

note: UG_MESSAGE_ERROR_TOO_MANY_RETRIES
en: Unsupported scheme (protocol).
pl: Nieobsługiwany schemat (protokół).

note: UG_MESSAGE_ERROR_UNSUPPORTED_SCHEME
en: Unsupported file.
pl: Nieobsługiwany plik.

note: UG_MESSAGE_ERROR_HTTP_MEMBER_CUSTOM
en: Too many redirections.
pl: Za dużo przekierowań.

note: UG_MESSAGE_ERROR_HTTP_MEMBER_TOO_MANY_REDIRECTIONS
en: Failed to open posted file.
pl: Nie udało się otworzyć wysłanego pliku.

en: No plug-in support this scheme or file.
pl: Brak wtyczki wsparcia tego schemat lub pliku.

en: tasks
pl: zadania

en: Selected %d items
pl: Wybrano %d pozycje

note: create confirmation dialog
en: Really Quit?
pl: Naprawdę wyjść?

en: Are you sure you want to quit?
pl: Czy na pewno chcesz zamknąć?

en: Remember this action
pl: Zapamiętaj tę akcję

note: radio button
en: Minimize to tray
pl: Minimalizuj do zasobnika

en: Exit uGet
pl: Wyjdź z uGet

note: create confirmation dialog
en: Really delete files?
pl: Naprawdę usunąć pliki?

en: Are you sure you want to delete files?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć pliki?

en: Do not ask me again
pl: Nie pytaj mnie ponownie

en: Error
pl: Błąd

en: Message
pl: Komunikaty

en: failed to launch aria2.
pl: nie udało się uruchomić aria2.

en: Download Manager
pl: Menedżer Pobierania

en: New Category
pl: Nowa Kategoria

en: Copy -
pl: Kopiuj -

en: Category Properties
pl: Właściwości Kategorii

en: New Download
pl: Nowe Pobierania

en: New Batch Download
pl: Nowa Partia Pobierania

en: No URLs found in clipboard.
pl: Nie znaleziono adresów w schowku.

note: only 1 url matched
en: New from Clipboard
pl: Nowy ze schowka

en: Clipboard
pl: Schowek

en: New Torrent
pl: Nowy Torrent

en: Open Torrent file
pl: Otwórz Plik Torrent

en: New Metalink
pl: Nowy Metalink

en: Open Metalink file
pl: Otwórz Plik Metalink

en: Can't launch default application for file '%s'.
pl: Nie można uruchomić domyślnej aplikacji dla pliku '%s'.

en: '%s' - This folder does not exist.
pl: '%s' - Ten folder nie istnieje.

en: Download Properties
pl: Właściwości Pobierania

note: add link
en: Link <A>
pl: Odnośniki <A>

note: add image
en: Image <IMG>
pl: Obrazki <IMG>

en: Import URLs from HTML file
pl: Importuj adresy z pliku HTML

en: Text File
pl: Plik tekstowy

en: Import URLs from text file
pl: Importuj adresy z pliku tekstowego

en: Export to
pl: Eksportuj do

en: Settings
pl: Ustawienia

note: New Download New Download (accelerators)
en: New _Download...
pl: Nowe _Pobieranie...

note: New Download from Clipboard New from Clipboard
en: New _from Clipboard...
pl: Nowy _ze Schowka ...

note: New Torrent
en: New Torrent...
pl: Nowy Torrent...

note: New Metalink
en: New Metalink...
pl: Nowy Metalink...

note: Settings menu_item = gtk_menu_item_new_with_mnemonic (_("_Settings..."));
en: _Settings...
pl: _Ustawienia...

note: Show window
en: Show window
pl: Pokaż okno

note: Offline mode
en: _Offline Mode
pl: _Tryb offline

en: Create new download
pl: Utwórz nowe pobieranie

note: New Category
en: New _Category...
pl: Nowa _Kategoria...

note: New Batch download
en: New _Batch download...
pl: Nowa _Partia Pobierania...

en: Save all
pl: Zapisz wszystko

en: Set selected download runnable
pl: Wznowienie wybranego pobierania

en: Set selected download to pause
pl: Wstrzymanie wybranego pobierania

en: Set selected download properties
pl: Ustaw właściwości wybranego pobierania

en: Move selected download up
pl: Przenieś zaznaczone pobieranie wyżej

en: Move selected download down
pl: Przenieś zaznaczone pobieranie niżej

en: Move selected download to top
pl: Przenieś zaznaczone pobieranie na górę

en: Move selected download to bottom
pl: Przenieś zaznaczone pobieranie na dół

en: _File
pl: _Plik

note: New - Download (accelerators)
en: _Download...
pl: _Pobierz...

note: New - Category
en: _Category...
pl: _Kategoria...

note: New - Batch download
en: _Batch download...
pl: _Partia Pobierania...

note: New - from clipboard
en: _From Clipboard...
pl: _Ze Schowka...

en: Import _HTML file...
pl: Importuj plik _HTML...

en: _Import text file...
pl: _Importuj plik tekstowy...

en: _Export text file...
pl: __Eksportuj plik tekstowy...

en: _Edit
pl: _Edycja

note: menu.gtk_menu_shell_append((GtkMenuShell*)menu, gtk_tearoff_menu_item_new() );
en: Clipboard _Monitor
pl: Monitorowanie _Schowka

en: _Clipboard Option...
pl: _Opcje Schowka...

en: Shutdown when downloads complete
pl: Zakończ gdy ukończono pobieranie

en: _View
pl: _Widok

en: _Toolbar
pl: Pasek narzędzi

en: Statusbar
pl: Pasek stanu

note: Summary Items - Category Download Columns - Category
en: Category
pl: Kategoria

en: _Summary
pl: _Podsumowanie

note: Summary Items --- start ---
en: Summary _Items
pl: Pozycje Podsumowania

note: Summary Items - Name
en: _Name
pl: _Nazwa

note: Summary Items - Elapsed menu_item = gtk_check_menu_item_new_with_mnemonic (_("_Elapsed")); gtk_check_menu_item_set_active ((GtkCheckMenuItem*) menu_item, TRUE); gtk_menu_shell_append ((GtkMenuShell*) sub_menu, menu_item); menubar->view.summary_items.elapsed = menu_item; Summary Items - URL Download 
en: _URL
pl: _Adres

note: Summary Items - Message
en: _Message
pl: _Wiadomość

en: Download _Columns
pl: Pozycje _Pobrabia

note: Download Columns - Completed
en: _Complete
pl: _Ukończono

note: Download Columns - Total
en: _Size
pl: _Rozmiar

note: Download Columns - Percent (%)
en: _Percent '%'
pl: _Procent '%'

note: Download Columns - Elapsed
en: _Elapsed
pl: _Upłynęło

note: Download Columns - Left
en: _Left
pl: _Pozostało

note: Download Columns - Speed
en: Speed
pl: Szybkość

note: Download Columns - Up Speed
en: Up Speed
pl: Prędkość wysyłania

note: Download Columns - Uploaded
en: Uploaded
pl: Wysłane

note: Download Columns - Ratio
en: Ratio
pl: Stosunek

note: Download Columns - Retry
en: _Retry
pl: _Ponów

note: Download Columns - Added On
en: Added On
pl: Dodano

note: Download Columns - Completed On
en: Completed On
pl: Ukończono

en: _Category
pl: _Kategoria

note: New Category
en: _New Category...
pl: _Nowa Kategoria...

note: Delete Category
en: _Delete Category
pl: _Usuń kategorię

en: _Download
pl: _Pobierz

en: Delete _File and Data
pl: Usuń _Plik i Dane

en: Open _containing folder
pl: Otwórz folder _zawierający

en: Force Start
pl: Wymuś Start

en: _Runnable
pl: _Wznów

note: Move to --- start ---
en: _Move To
pl: _Przenieś Do

en: _Help
pl: _Pomoc

en: only one matched
pl: tylko jedno dopasowanie

en: Command line
pl: linia poleceń

en: Download Starting
pl: Rozpoczęto Pobieranie

en: Starting download queue.
pl: Uruchomienie kolejki pobierania.

en: Download Completed
pl: Pobieranie Ukończone

en: All queuing downloads have been completed.
pl: Wszystkie kolejki pobierania zostały ukończone.

note: URL - label
en: _URL:
pl: _Adres:

note: e.g.
en: e.g.
pl: np.

note: ------------------------------------------------------- radio "From"
en: _From:
pl: _Od:

note: label "To"
en: To:
pl: Do:

note: label "digits"
en: digits:
pl: cyfrowy:

en: F_rom:
pl: O_d

note: label case-sensitive
en: case-sensitive
pl: wielkość liter

en: No wildcard(*) character in URL entry.
pl: Brak symbolu(*) wieloznacznego w zapisie adresu.

en: URL is not valid.
pl: Adres URL jest nieprawidłowy.

en: No character in 'From' or 'To' entry.
pl: Brak znaków w pozycji 'Z' lub 'Do'

en: Preview
pl: Podgląd

en: Category settings
pl: Ustawienia kategorii

en: Default for new download 1
pl: Domyślne nowe pobranie 1

en: Default 2
pl: Domyślny 2

en: Category _name:
pl: _Nazwa kategorii:

en: Active _downloads:
pl: Aktywnych połączeń:

en: Capacity of Finished:
pl: Pojemność Ukończonych

en: Capacity of Recycled:
pl: Pojemność Kosza

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Queuing
pl: Kolejka

en: Recycled
pl: Kosz

en: Quantity
pl: Wielkość

en: General
pl: Ogólny

en: Advanced
pl: Zaawansowany

note: File - label
en: File:
pl: Plik:

en: Select Folder
pl: Wybierz Folder

note: Referrer - label
en: Referrer:
pl: Odsyłacz:

en: P_ause
pl: P_auza

note: ---------------------------------------------------- frame for login
en: Login
pl: Logowanie

note: User - label user label & entry
en: User:
pl: Użytkownik:

note: Password - label password label & entry
en: Password:
pl: Hasło:

note: dform->password_label = widget; ---------------------------------------------------- frame for option
en: Options
pl: Opcje

note: Retry limit - label
en: Retry _limit:
pl: Limit _Ponowień:

note: counts - label
en: counts
pl: Ilość

note: Retry delay - label
en: Retry _delay:
pl: Ponów z _opóźnieniem:

note: seconds - label
en: seconds
pl: sekund

note: "Connections per server" - title label
en: Connections per server
pl: Połączenia na serwer

note: connections - label
en: connections
pl: połączenia

note: label - cookie file
en: Cookie file:
pl: Plik ciasteczka:

en: Select Cookie File
pl: Wybierz Plik Ciasteczka

note: label - post file
en: Post file:
pl: Prześlij pliki:

en: Select Post File
pl: Wybierz Plik do Wysłania

note: label - Max upload speed
en: Max upload speed:
pl: Maksymalna prędkość wysyłania:

note: label - Max download speed
en: Max download speed:
pl: Maksymalna prędkość pobierania:

en: unnamed
pl: bez nazwy

en: Name
pl: Nazwa

en: Complete
pl: Ukończono

en: Size
pl: Rozmiar

en: Elapsed
pl: Upłynęło

en: Left
pl: Pozostało

en: URL
pl: Adres

en: Don't use
pl: Nie używaj

en: Default
pl: Domyślny

en: Socket:
pl: Gniazdo:

en: Mon
pl: Pon

en: Tue
pl: Wt

en: Wed
pl: Śro

en: Thu
pl: Czw

en: Fri
pl: Pt

en: Sat
pl: Sob

en: Sun
pl: Niedz

en: _Enable Scheduler
pl: _Włącz Harmonogram

note: label - Turn off
en: Turn off
pl: Wyłącz

note: label - Help for Turn off
en: - stop all task
pl: - zatrzymaj wszystkie zadania

note: label - Normal
en: Normal
pl: Normalny

note: label - Help for Normal
en: - run task normally
pl: - uruchom zadanie normalnie

en: Base hypertext reference
pl: Baza odwołań hipertekstu

note: select all
en: Mark _All
pl: Zaznacz _Wszystko

note: select none
en: Mark _None
pl: Brak _Zaznaczenia

note: select by filter
en: _Mark by filter...
pl: _Zaznacz  przez filtr...

en: None
pl: Brak

en: Mark by filter
pl: Zaznacz  przez filtr

en: Mark URLs by host AND filename extension.
pl: Zaznacz adres przez host i rozszerzenie pliku.

en: This will reset all marks of URLs.
pl: Spowoduje to zresetowanie wszystkich zaznaczonych adresów.

note: right side (filename extension)
en: File Ext.
pl: Plik Zewn.

en: UI Settings
pl: Ustawienia interfejsu

en: Scheduler
pl: Harmonogram

en: Plug-in
pl: Wtyczki

en: Others
pl: Inne

en: _Monitor clipboard for specified file types:
pl: _Monitorowanie schowka dla określonych typów plików:

en: Separate the types with character '|'.
pl: Oddziel typy przez znak '|'.

en: You can use regular expressions here.
pl: Możesz użyć wyrażeń regularnych tutaj.

en: _Quiet mode
pl: _Cichy tryb

en: Add URL to Nth category
pl: Dodaj adres do N^ kategorii

note: check button
en: Show confirmation dialog on close
pl: Pokaż okno dialogowe potwierdzenia przy zamykaniu

en: Confirm when deleting files
pl: Potwierdź przy usuwaniu plików

en: Always show tray icon
pl: Zawsze pokazuj ikonę na pasku zadań

en: Minimize to tray on startup
pl: Minimalizuj do zasobnika na starcie

en: Enable offline mode on startup
pl: Włącz tryb offline na starcie

en: Download starting notification
pl: Włącz powiadomienia pobierania

en: Sound when download is finished
pl: Dźwięk, gdy pobieranie zostanie ukończone

en: _Launch default application for specified file types:
pl: _Uruchom domyślną aplikację dla określonego typu pliku:

en: _Auto save
pl: _Autozapis

note: auto save spin & label (interval)
en: minutes
pl: minut

note: auto save label
en: _Interval:
pl: _Odstęp:

en: _Enable aria2 plug-in
pl: _Włącz wtyczkę  aria2

note: aria2 plug-in hints
en: Please make sure that all tasks have been completed
    before you modify settings.
pl: Proszę upewnić się, że wszystkie zadania zostały zakończone
    Przed zmodyfikowaniem ustawień.

en: _Launch aria2 on startup
pl: _Uruchom aria2 na starcie

en: _Shutdown aria2 on exit
pl: _Zamknij aria2 przy wyjściu

en: Path
pl: Ścieżka

en: Arguments
pl: Argumenty

en: File
pl: Plik

en: Item
pl: Pozycja

en: Value
pl: Wartość

note: Copy All
en: Copy _All
pl: Kopiuj _Wszystko
