apt-listchanges_3.21 - en to nl translation catalogue (67 entries)

en: Unknown frontend: %s
nl: Onbekende frontend: %s

en: Cannot reopen /dev/tty for stdin: %s
nl: Kan /dev/tty niet opnieuw openen voor stdin: %s

en: News for %s
nl: Nieuws voor %s

en: Changes for %s
nl: Veranderingen aan %s

en: Informational notes
nl: Ter informatie

en: apt-listchanges: News
nl: apt-listchanges: Nieuws

en: apt-listchanges: news for %s
nl: apt-listchanges: nieuws voor %s

en: apt-listchanges: changelogs for %s
nl: apt-listchanges: changelogs voor %s

en: Didn't find any valid .deb archives
nl: Geen geldige '.deb'-archieven gevonden

en: %s: will be newly installed
nl: %s: zal nieuw geïnstalleerd worden

en: %(pkg)s: Version %(version)s has already been seen
nl: %(pkg)s: Versie %(version)s is reeds gezien

en: %(pkg)s: Version %(version)s is lower than version of related packages (%(maxversion)s)
nl: %(pkg)s: Versie %(version)s is lager dan de versie van daarmee verband houdende pakketten (%(maxversion)s)

en: Binary NMU of
nl: Binaire NMU van

en: Received signal %d, exiting
nl: Kreeg signaal %d, er wordt afgesloten

en: Aborting
nl: Er wordt afgebroken

en: Confirmation failed: %s
nl: Bevestiging mislukte: %s

en: Mailing %(address)s: %(subject)s
nl: Er wordt e-mail gestuurd naar %(address)s: %(subject)s

en: Failed to send mail to %(address)s: %(errmsg)s
nl: Mislukking bij e-mailen naar %(address)s: %(errmsg)s

en: The mail frontend needs an installed 'sendmail', using %s
nl: Voor de e-mailfrontend moet 'sendmail' geïnstalleerd zijn; '%s' wordt gebruikt

en: The mail frontend needs an e-mail address to be configured, using %s
nl: Voor de e-mailfrontend moet er een e-mailadres geconfigureerd zijn; '%s' wordt gebruikt

en: Available apt-listchanges frontends:
nl: Beschikbare frontends voor apt-listchanges:

en: Choose a frontend by entering its number:
nl: Kies een frontend door het nummer ervan in te voeren:

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Using default frontend: %s
nl: De standaardfrontend wordt gebruikt: %s

en: $DISPLAY is not set, falling back to %(frontend)s
nl: $DISPLAY is niet ingesteld, er wordt teruggegrepen naar %(frontend)s

en: The gtk frontend needs a working python3-gi,
    but it cannot be loaded. Falling back to %(frontend)s.
    The error is: %(errmsg)s
nl: Voor de gtk-frontend moet python3-gi werken, maar dat kan niet
    geladen worden. Er wordt teruggegrepen naar %(frontend)s.
    De foutmeldig is: %(errmsg)s

en: Do you want to continue? [Y/n]
nl: Wilt u doorgaan? [Y/n]

en: Reading changelogs
nl: De changelogs worden ingelezen

en: Done
nl: Klaar

en: Command %(cmd)s exited with status %(status)d
nl: Commando %(cmd)s sloot af met status %(status)d

en: Found user: %(user)s, temporary directory: %(dir)s
nl: Vond gebruiker: %(user)s, tijdelijke map: %(dir)s

en: Error getting user from variable '%(envvar)s': %(errmsg)s
nl: Fout bij het opvragen van gebruiker uit variabele '%(envvar)s': %(errmsg)s

en: Cannot find suitable user to drop root privileges
nl: Kan geen geschikte gebruiker vinden om voorrechten van systeembeheerder te laten vallen

en: None of the following directories is accessible by user %(user)s: %(dirs)s
nl: Geen van de volgende mappen is toegankelijk voor gebruiker %(user)s: %(dirs)s

en: press q to quit
nl: druk q om te stoppen

en: Unknown configuration file option: %s
nl: Configuratiebestand bevat onbekende optie: %s

en: Usage: apt-listchanges [options] {--apt | filename.deb ...}
nl: Gebruik: apt-listchanges [opties] {--apt | bestandsnaam.deb ...}

en: Unknown argument %(arg)s for option %(opt)s.  Allowed are: %(allowed)s.
nl: Onbekend argument %(arg)s voor optie %(opt)s. Mogelijk zijn: %(allowed)s.

en: %(deb)s does not have '.deb' extension
nl: Bij %(deb)s ontbreekt de '.deb'-extensie

en: %(deb)s does not exist or is not a file
nl: %(deb)s bestaat niet of is geen bestand

en: %(deb)s is not readable
nl: %(deb)s is onleesbaar

en: --since=<version> and --show-all are mutually exclusive
nl: --since=<versie> and --show-all sluiten elkaar wederzijds uit

en: --since=<version> expects a path to exactly one .deb archive
nl: --since=<versie> heeft een pad naar exact één .deb-archief nodig

en: Error processing '%(what)s': %(errmsg)s
nl: Fout bij het verwerken van '%(what)s': %(errmsg)s

en: Ignoring `%s' (seems to be a directory!)
nl: '%s' wordt genegeerd (het lijkt erop dat het een map is!)

en: Calling %(cmd)s to retrieve changelog
nl: Aanroepen van %(cmd)s om changelog op te halen

en: Unable to retrieve changelog for package %(pkg)s; 'apt-get changelog' failed with: %(errmsg)s
nl: Kon changelog voor pakket %(pkg)s niet ophalen; 'apt-get changelog' mislukte met: %(errmsg)s

en: Unable to retrieve changelog for package %(pkg)s; could not run 'apt-get changelog': %(errmsg)s
nl: Kon changelog voor pakket %(pkg)s niet ophalen; kon 'apt-get changelog' niet uitvoeren: %(errmsg)s

en: apt-listchanges: Reading changelogs
nl: apt-listchanges: changelogs worden gelezen

en: Reading changelogs. Please wait.
nl: De changelogs worden gelezen. Even geduld.

en: Continue Installation?
nl: Doorgaan met de installatie?

en: Select <i>yes</i> to continue with the installation.
    Select <i>no</i> to abort the installation.
nl: Selecteer <i>yes</i> (ja) om de installatie verder te zetten.
    Selecteer <i>no</i> (nee) om de installatie af te breken.

en: APT pipeline messages:
nl: Meldingen van de APT pijplijn:

en: Packages list:
nl: Pakketlijst:

en: APT_HOOK_INFO_FD environment variable is not defined
    (is Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::InfoFD set to 20?)
nl: Omgevingsvariabele APT_HOOK_INFO_FD is niet gedefinieerd
    (is Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::InfoFD ingesteld op 20?)

en: Invalid (non-numeric) value of APT_HOOK_INFO_FD environment variable
nl: Ongeldige (niet-numerieke) waarde van de omgevingsvariabele APT_HOOK_INFO_FD

en: Will read apt pipeline messages from file descriptor %d
nl: Meldingen van de APT pijplijn zullen gelezen worden van bestandsindicator %d

en: Incorrect value (0) of APT_HOOK_INFO_FD environment variable.
    If the warning persists after restart of the package manager (e.g. aptitude),
    please check if the /etc/apt/apt.conf.d/20listchanges file was properly updated.
nl: Ongeldige waarde (0) van omgevingsvariabele APT_HOOK_INFO_FD.
    Controleer of het bestand /etc/apt/apt.conf.d/20listchanges correct bijgewerkt werd,
    als de waarschuwing aanhoudt na het herstarten van het programma voor pakketbeheer (bijv. aptitude).

en: APT_HOOK_INFO_FD environment variable is incorrectly defined
    (Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::InfoFD should be greater than 2).
nl: De omgevingsvariabele APT_HOOK_INFO_FD is niet correct gedefinieerd
    (Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::InfoFD moet groter zijn dan 2).

en: Cannot read from file descriptor %(fd)d: %(errmsg)s
nl: Kan niet lezen van bestandsindicator %(fd)d: %(errmsg)s

en: Wrong or missing VERSION from apt pipeline
    (is Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::Version set to 2?)
nl: VERSION uit de apt-pijplijn is onjuist of ontbreekt
    (is Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::Version ingesteld op 2?)

en: apt-listchanges warning: %(msg)s
nl: Waarschuwing van apt-listchanges: %(msg)s

en: Path to the seen database is unknown.
    Please either specify it with --save-seen option
    or pass --profile=apt to have it read from the configuration file.
nl: Pad naar de geziene database in onbekend.
    Geef het ofwel op met de optie --save-seen
    of geef --profile=apt op, waardoor het gelezen wordt uit het configuratiebestand.

en: Database %(db)s does not end with %(ext)s
nl: Database %(db)s eindigt niet met %(ext)s

en: Database %(db)s failed to load: %(errmsg)s
nl: Database %(db)s kon niet geladen worden: %(errmsg)s

en: List the changes
nl: Som de wijzigingen op

en: The following changes are found in the packages you are about to install:
nl: De volgende wijzigingen werden aangetroffen in de pakketten die u gaat installeren:
