msmtp_1.8.16-1 - en to nl translation catalogue (11 entries)

note: Type: boolean Description
en: Enable AppArmor support?
nl: Ondersteuning voor AppArmor aanzetten?

note: Type: boolean Description
en:  Apparmor is a kernel security mechanism to restrict programs capabilities
     with per-program profiles.
     .
     The AppArmor profile for msmtp covers a lot of common usecases but there are
     still corner cases with some options which breaks msmtp with incomprehensible
     permissions denied errors.
nl:  Apparmor is een kernelbeveiligingsmechanisme dat de mogelijkheden van
     programma's kan inperken met programmaspecifieke profielen.
     .
     Het AppArmor-profiel voor msmtp dekt veel voorkomende gevallen, maar er zijn
     nog steeds uitzonderlijke gevallen met bepaalde opties die msmtp onklaar
     maken met onbegrijpelijke foutmeldingen over geen toegangsrechten.

note: Type: boolean Description
en: Create a system wide configuration file?
nl: Wilt u dat er een systeemwijd configuratiebestand aangemaakt wordt?

note: Type: boolean Description
en: msmtp has a sendmail emulation mode which allow to create a default system account that can be used by any user.
nl: msmtp bevat een sendmail-emulatie-modus die toelaat een standaard systeemacount aan te maken die door elke gebruiker gebruikt kan worden.

note: Type: string Description
en: SMTP server hostname:
nl: STMP-servernaam:

note: Type: string Description
en: SMTP port number:
nl: SMTP-poortnumer:

note: Type: boolean Description
en: Generate an envelope-from address?
nl: Wilt u een 'envelope-from'-adres aanmaken?

note: Type: boolean Description
en: msmtp can generate an envelope-from address based on the login name and the "maildomain" configuration variable.
nl: msmtp kan een 'envelope-from'-adres aanmaken op basis van de gebruikersnaam en de 'maildomain' configuratievariabele.

note: Type: string Description
en: Domain to use for the envelope-from address:
nl: Voor het 'envelope-from'-adres te gebruiken domein:

note: Type: boolean Description
en: Use TLS to encrypt connection?
nl: Wilt u de verbinding versleutelen met TLS?

note: Type: boolean Description
en: Connection to remote hosts can be encrypted using TLS. This option should be enabled if the remote server supports such connections.
nl: Verbindingen naar andere computers kunnen versleuteld worden met TLS. Als de andere computer zo'n verbindingen ondersteunt is dit de beste keuze.
