ltsp_5.18.12-1 - en to nl translation catalogue (9 entries)

note: Type: boolean Description
en: Set up an LTSP chroot environment?
nl: Wilt u een LTSP-chroot-omgeving opzetten?

note: Type: boolean Description
en: Please choose whether you want to set up an LTSP chroot environment on this machine, to act as a thin client server.
nl: Geef aan of u op deze machine een LTSP-chroot-omgeving wilt opzetten om te fungeren als een thin-client-server.

note: Type: text Description Item in the main menu to select this package
en: Build LTSP chroot
nl: Bouwen van de LTSP-chroot

note: Type: text Description
en: Building thin client system...
nl: Het thin-client-systeem wordt opgebouwd...

note: Type: text Description
en: Compressing thin client image...
nl: Het thin-client-image wordt gecomprimeerd...

note: Type: note Description
en: No interface for LTSP dhcpd configuration
nl: Er is geen interface beschikbaar voor de LTSP-dhcpd-configuratie.

note: Type: note Description
en: There are no free interfaces for usage with the LTSP server. Please manually configure the /etc/ltsp/dhcpd.conf file to point to a valid static interface after the installation has completed.
nl: Er zijn geen vrije interfaces beschikbaar voor de LTSP-server. Na de installatie dient in het configuratiebestand /etc/lstp/dhcpd.conf handmatig naar een geldige statische interface verwezen te worden.

note: Type: select Description
en: Interface for the thin client network:
nl: Interface voor het thin-client-netwerk:

note: Type: select Description
en: Please choose which of this system's multiple spare interfaces should be used for the thin client.
nl: Dit systeem heeft meerdere ongebruikte (netwerk)interfaces. Welke hiervan wilt u gebruiken voor de thin-client?
