Dag Ton,

Tom Matthijssen wrote:

Ik ben al een tijdje bezig met pogingen met write in Oo 2.02 om vanuit een adressenbestand (in Base ) adres etiketten te maken. Ik volg uit de helpfunctie "Etiketten en visitekaartjes maken en afdrukken " de werkwijze die daar is aangegeven. Als ik dat doe heb ik de indruk dat verschillende dingen dubbel voorkomen.
Biij punt 5 en 6 staat beide " klik op nieuw document".
Punt 5 in de Help hoort volgens mij meer een 4b te zijn, het gaat bij synchroniseren. (Die moet je overigens uitzetten bij het afdrukken van een serie adressen.)

Ik ben zo ver dat op dat nieuwe document een kaartje staat met de veldnamen die ik op het kaartje wil hebben. Ga ik in help naar "adres etiketten afdrukken "begint het hele verhaal in een andere vorm weer opnieuw.
Is wat ingewikkeld ja.
Wat je met Bestand|Nieuw|Etiketten doet, is het kale basisdocument maken. Da's mooi, maar dan moeten de gegevens er nog in én moet het geprint.

Er zijn (tenminste) twee mogelijkheden:
- Extra|Standaardbrief. Dan direct kiezen voor stap 8. Immers, je document is al netjes voorbereid. - Direct afdrukopdracht geven. Je krijgt dan de vraag of je een standaardbrief wilt doen. Ja kiezen (en niet aan het aanvinkvakje zitten). Dan verschijnt een venster, waarin je een selectie kunt maken uit je gegevensbron. In dit venster kun je ook op diverse manieren een selectie maken uit je adressen.

Daar staat bij punt 12 " klik op pictogram Gegevens naar velden op de taakbalk Tabelgegevens " Ik zie nergens een pictogram met die benaming en waar zit die balk tabelgegevens.

Als je het etiket-document open hebt, en op F4 klikt, krijg je het venster gegevensbronnen.
Daar heb je het pictogram en de werkbalk waarover je het hier hebt.
....

Het kan aan mij liggen, maar ik vind de helpfunctie op dit punt zeer verwarrend.

Het is een samengaan van de oude functionaliteit (1.1.x) en de nieuwe uit 2.0.x, die het wat tweesporig maakt.

Maar ik hoop dat je met bovenstaande de draad kunt vinden...

Succes & vr. groet,
Cor

Is er iemand die ervaring met de etiketten heeft en mij kan vertellen hoe ik hier uikom ? Ton


--
Cor Nouws
www.bsooo.nl - www.nouenoff.nl
Free your files

---------------------------------------------------------------------
To unsubscribe, e-mail: [EMAIL PROTECTED]
For additional commands, e-mail: [EMAIL PROTECTED]

Antwoord per e-mail aan