Title: Message

Ураган вилня в селски мач

С лют мач бе отбелязан 70-ият юбилей на ФК Ураган-33 от врачанското село Софрониево. По идея на кмета Анатоли Ангелов за спаринг бе поканен отколешният враг - “Петър Костов” от с. Бутан. След скръбно 0:2 през първото полувреме за ветераните се задаваше голям резил. Бесен, треньорът Вальо Горготов влетя като ураган в съблекалнята с плетена дамаджана в ръка и порой от пиперливи влашки попържни. През второто полувреме Сарки (кап.), Бено, Баев, Зайко, Прунката, Бури и Венко започнаха да мачкат гостите като грозде в каца. Изравниха, а при дузпите - не без помощта на своя страж Славчо - спечелиха с 5:4. Вместо обичайния търкал след мача този път лютите съперници се прегърнаха братски и се отправиха към близкия ресторант да полеят радостта и мъката.