Hallo Henk,

Bedankt voor je duidelijke en prima uitleg. Het verliep als een fluitje van een (Euro)cent.

Met vriendelijke groeten,

Leo

H.C. van der Burg schreef:
Halo Leo,

Dat kan. Ik zal hieronder beschrijven op welke wijze ik dat altijd doe. Ik maak daar even gebruik van uit oude DOS, maar het kan ook met het in WindowsXP bekende uitvoeren.

1. Begin met het draaien van de setup en breek deze installatie af nadat de bestanden zijn uitgepakt (dus voordat de daadwerkelijke installatie start).
2. De uitgepakte bestanden staan nu in een map op je bureaublad.
3. Open de DOS-opdrachtprompt (Start-Alle programma's-Bureauaccessoires-Opdrachtprompt 4. Geef in het DOS-venster het commando: cd bureaublad (Het pad staat al aangegeven als: C:\Documents and Settings\Leo Moons>) 5. Geef vervolgens in hetzelfde venster het commando cd OpenOffice.org 2.3* (of een andere naam als je niet de standaard map voor uitpakken hebt gebruikt) 6. Geef vervolgens wederom in dit venster het commando: setup /a (Vergeet niet de parameter /a). De installatie start nu normaal. 7. In een OpenOffice.org installatievenster wordt vervolgens gevraagd in welke map je OpenOffice.org wilt installeren; geef daar bijv. op C;\Program Files\OOo 2.3
8. Laat de installatie nu verder lopen en maak de installatie af.
9. OpenOffice.org maakt nu echter nog gebruikt van de bestanden uit jouw versie 2.2.1. 10. Ga met Verkenner naar de map die je onder punt 7 hebt ingesteld enopen de map "program", zoek daar het bestand bootstrap.ini op en maak er een kopie van. 11. Open vervolgens het bestand bootstrap.ini (rechtsklikken op het bestand en kiezen voor Openen). 12. Wijzig in het nieuw geopende venster in de vijfde regel de tekst "OpenOffice.org2" in bijv OOo23nl
13. Sla het bestand vervolgens op onder dezelfde naam (bootstrap.ini).
14. Start vervolgens OpenOffice.org op de door jouw gewenste wijze en doorloop en aanmeldingsprotocol. Uiteindelijk zal OOo 2.3 starten met zijn helpbestanden en GUI.

Succes en groetjes,
Henk.

Leo Moons schreef:
Hallo allemaal,

Ik wil graag een aantal testen doen voor versie 2.3, maar ook graag versie 2.1 op mijn computer behouden voor documentatie doeleinden. Kan ik die naast elkaar gebruiken/installeren. Zo ja, kan iemand mij wegwijs maken?
Hartelijk dank,
Met vriendelijke groeten,



--
Leo Moons nl.OpenOffice.org OooAuthors/nl Nous sommes condamnés à être libres
---------------------------------------------------------------------
To unsubscribe, e-mail: [EMAIL PROTECTED]
For additional commands, e-mail: [EMAIL PROTECTED]

Antwoord per e-mail aan