Jesli ktos moze ogladac video z komputera to prosze zajrzec na strone: http://www.josephnewman.com/ i obejrzec choc jeden segment opisujac go potem na grupie. Dziekuje. ================ jasiek z toronto
Jesli ktos moze ogladac video z komputera to prosze zajrzec na strone: http://www.josephnewman.com/ i obejrzec choc jeden segment opisujac go potem na grupie. Dziekuje. ================ jasiek z toronto