Jesli ktos moze ogladac video z komputera
to prosze zajrzec na strone:
http://www.josephnewman.com/
i obejrzec choc jeden segment opisujac go potem
na grupie.
Dziekuje.
================
jasiek z toronto

Odpowiedź listem elektroniczym