Jerzy Siuta wrote:
>
> Panie Ryszardzie,
> Rozumie Was obu.
Ja ja jestem jeden.
Jestem Ryszard Ochudzki.
> Pan z olbrzymim zaangazowaniem rznie glupa.
Niech pan ochlonie.
> Pana Andrzeja to denerwuje.
Kto to Pana Andrzeja?
>
> Ja bardzo lubie jak ktos rznie glupa.
Nie interesuja mnie panskie upodobania seksualne.
> Czasami jeden taki sie nam przyda.
Nawet w trojke, tez mnie nie interesuja.
> Pobudza dyskusje.
Nie wiem co pana pobudza.
Pan zabija dyskusje.
Dlaczego pan zabija dyskusje?
Czy pan placi czy panu placa?
> Gdyby nie panski infaltylny sposob myslenia dyskusja dawno by zamarla.
nie mysle "infal" a nawet tylnie
Dlaczego pan nie
mysli ?
To
nie
boli
p
a
n
i
e
S
i
u
t
a
>
> Serdecznie pozdrawiam
> Jerzy
Ryszard Ochudzki
--