Jerzy Siuta wrote:
> 
> Panie Ryszardzie,
> Rozumie Was obu.

Ja ja jestem jeden.
Jestem Ryszard Ochudzki.


> Pan z olbrzymim zaangazowaniem rznie glupa.

Niech pan ochlonie.

> Pana Andrzeja to denerwuje.

Kto to Pana Andrzeja?
> 
> Ja bardzo lubie jak ktos rznie glupa.


Nie interesuja mnie panskie upodobania seksualne.

> Czasami jeden taki sie nam przyda.


Nawet w trojke, tez mnie nie interesuja.

>  Pobudza dyskusje.


Nie wiem co pana pobudza.
Pan zabija dyskusje.
Dlaczego pan zabija dyskusje?
Czy pan placi czy panu placa?

> Gdyby nie panski infaltylny sposob myslenia dyskusja dawno by zamarla.

nie mysle "infal" a nawet tylnie
Dlaczego pan nie
mysli ?

To
nie 
boli

p
a
n
i
e

S
i
u
t
a

> 
> Serdecznie pozdrawiam
> Jerzy

Ryszard Ochudzki




-- 

 

Odpowiedź listem elektroniczym