<> PLATFORMA PODPISALA POROZUMIENIE Z UPR Platforma Obywatelska podpisala z Unia Polityki Realnej porozumienie dotyczace wyborow parlamentarnych - poinformował PAP dyrektor biura prasowego Platformy Maciej Grabowski. Zgodnie z porozumieniem, czlonkowie UPR beda startowac do Sejmu z list Platformy, wezma udzial w prawyborach Platformy; UPR wystawi tez w niektorych okregach kandydatow do Senatu, wsrod nich bedzie lider Unii Janusz Korwin-Mikke. "Kreatywnosc i determinacja członkow UPR, mimo kontrowersyjnych czesto form ekspresji i radykalizmu sformulowan, wzmocni Platforme Obywatelska" - czytamy w udostepnionym PAP tekscie porozumienia. Czlonkowie UPR beda brali udzial w prawyborach Platformy, w czasie ktorych zostana wylonieni jej kandydaci na posłow. "Jezeli przedstawiciele UPR w wyniku prawyborow uzyskaja miejsce, ktore bedzie ich satysfakcjonowalo, to na tym miejscu pozostana; jezeli nie, to beda startowali z ostatniego miejsca na liscie" - wyjasnil wiceprezes UPR Leszek Samborski w rozmowie z PAP. Jego zdaniem, ostatnie miejsca na liscie "sa dobre". "Z roznych symulacji wynika, ze sa to miejsca, ktore w jakis sposob wyrozniaja kandydatow" - ocenil. http://dziennik.pap.com.pl/polska/20010521210240.html ================================================================== Ot, ciekawy nowy alians. SB -- 26 maja - Dzień Matki. Wygraj kwiaty dla swojej Mamy! Do rozdania 75 bukietów z dostawą i życzeniami. [ http://zakupy.onet.pl/prezenty.asp?k=7 ]
