<> PLATFORMA PODPISALA POROZUMIENIE Z UPR

 Platforma Obywatelska podpisala z Unia Polityki Realnej porozumienie
 dotyczace wyborow parlamentarnych - poinformował PAP dyrektor biura
 prasowego Platformy Maciej Grabowski. Zgodnie z porozumieniem,
 czlonkowie UPR beda startowac do Sejmu z list Platformy, wezma udzial w
 prawyborach Platformy; UPR wystawi tez w niektorych okregach kandydatow
 do Senatu, wsrod nich bedzie lider Unii Janusz Korwin-Mikke.
 "Kreatywnosc i determinacja członkow UPR, mimo kontrowersyjnych czesto
 form ekspresji i radykalizmu sformulowan, wzmocni Platforme
 Obywatelska" - czytamy w udostepnionym PAP tekscie porozumienia.
 Czlonkowie UPR beda brali udzial w prawyborach Platformy, w czasie
 ktorych zostana wylonieni jej kandydaci na posłow. "Jezeli
 przedstawiciele UPR w wyniku prawyborow uzyskaja miejsce, ktore bedzie
 ich satysfakcjonowalo, to na tym miejscu pozostana; jezeli nie, to beda
 startowali z ostatniego miejsca na liscie" - wyjasnil wiceprezes UPR
 Leszek Samborski w rozmowie z PAP. Jego zdaniem, ostatnie miejsca na
 liscie "sa dobre". "Z roznych symulacji wynika, ze sa to miejsca, ktore
 w jakis sposob wyrozniaja kandydatow" - ocenil.
 http://dziennik.pap.com.pl/polska/20010521210240.html
==================================================================

Ot, ciekawy nowy alians.

SB



-- 
26 maja - Dzień Matki. Wygraj kwiaty dla swojej Mamy!
Do rozdania 75 bukietów z dostawą i życzeniami.
[ http://zakupy.onet.pl/prezenty.asp?k=7 ]

Odpowiedź listem elektroniczym