> > > > Sz.Panowie. > > Poniewaz widze, ze chcecie z p.J.Lopuszanskiego zrobic > > cnotliwego czlowieka - nigdy tego nie kwestionowalem > > natomiast kwestinuje dzalania. Wobec tego ze opinie sa rozne > > prosze o odpowiedz n nstepujace pytania: > > > > 1. Dlaczego p.Lopuszanski poparl p.L.Walese w zamachu > > w dniu 4 czerwca 1992, gdy decydowalo sie czyja bedzie Polska. > > > > 2.Dlaczego jako przewodniczacy rady naczelnej ZCHN wnioskowal > > o usuniecie A.Macierewicza, gdy wystepowal przeciwko sojuszowi > > z Unia Demokratyczna i udzialowi w rzadzie: Suchockiej, Kuronia. > > Lewandowskiego czy Milczanowskiego. > > > > 3.Dlaczrego nie przeciwstawil sie przeciw powolaniu Narodowych > > Funduszy Inwestycyjnych. Nie ma ani jednej wypowiedzi w tej > > sprawie w archiwach sejmu. > > > > 4. Dlaczego wraz z SLD przeciwstawial sie wejsciu Polski do > > NATO - jaka byla alternatywa > > > > 5. Dlaczego glosowal za podzialem Slaska i utworzeniem > > odrebnego wojewodztwa opolskiego wspierajac w ten sposob > > separastyczne dazenia mniejszosci niemieckiej. > > > > Narazie dosyc - a inne pytania moze inni postawia. > > > > Panowie, tylko prosze merytoryczne wypowiedzi a nie Wasze > > odczucia - a jezeli nie macie co powiedziec to nie zabierajcie glosu > > i nie zasmiecajcie listy w niektorych wypadkach "belkotem" > > przepraszam za to okreslenie. > > > > Pozdrawiam wszystkich interlokutorow > > A.Sawicki > > > > > > > > ======================================================= > > ProPatria - lista dyskusyjna poswiecona antypolonizmowi > > Administrator: <[EMAIL PROTECTED]> (MJ Wiechowski) > >
