Ja juz raz pisalem w tej sprawie, ale chyba nie doszlo na "Prawice". Otoz
sadze, ze najlepiej bedzie, zeby Pan zwrocil sie ze swoimi pytaniami pod adres
:
[EMAIL PROTECTED]
Ja moge tylko powiedziec ze co do pyt.
3. Wiem, ze glosowal przeciw NFI, nie kazdy posel ma mozliwosc zabrania glosu
w kazdej sprawie.
4. SLD wcale sie nie sprzeciwial wejsciu Polski do NATO,odsylam do glosowan
sejmowych.
A poza tym to nie sa Panskie pytania tylko P. Macierewicza, ktorego
zeszloroczna kampania wyborcza polegala na rozpowszechnianiu "kilku pytan do
Jana Lopuszanskiego".
Pozdrawiam
M.
----------------
> >
> > Sz.Panowie.
> > Poniewaz widze, ze chcecie z p.J.Lopuszanskiego zrobic
> > cnotliwego czlowieka - nigdy tego nie kwestionowalem
> > natomiast kwestinuje dzalania. Wobec tego ze opinie sa rozne
> > prosze o odpowiedz n nstepujace pytania:
> >
> > 1. Dlaczego p.Lopuszanski poparl p.L.Walese w zamachu
> > w dniu 4 czerwca 1992, gdy decydowalo sie czyja bedzie Polska.
> >
> > 2.Dlaczego jako przewodniczacy rady naczelnej ZCHN wnioskowal
> > o usuniecie A.Macierewicza, gdy wystepowal przeciwko sojuszowi
> > z Unia Demokratyczna i udzialowi w rzadzie: Suchockiej, Kuronia.
> > Lewandowskiego czy Milczanowskiego.
> >
> > 3.Dlaczrego nie przeciwstawil sie przeciw powolaniu Narodowych
> > Funduszy Inwestycyjnych. Nie ma ani jednej wypowiedzi w tej
> > sprawie w archiwach sejmu.
> >
> > 4. Dlaczego wraz z SLD przeciwstawial sie wejsciu Polski do
> > NATO - jaka byla alternatywa
> >
> > 5. Dlaczego glosowal za podzialem Slaska i utworzeniem
> > odrebnego wojewodztwa opolskiego wspierajac w ten sposob
> > separastyczne dazenia mniejszosci niemieckiej.
> >
> > Narazie dosyc - a inne pytania moze inni postawia.
> >
> > Panowie, tylko prosze merytoryczne wypowiedzi a nie Wasze
> > odczucia - a jezeli nie macie co powiedziec to nie zabierajcie glosu
> > i nie zasmiecajcie listy w niektorych wypadkach "belkotem"
> > przepraszam za to okreslenie.
> >
> > Pozdrawiam wszystkich interlokutorow
> > A.Sawicki
> >
> >
> >
> > =======================================================
> > ProPatria - lista dyskusyjna poswiecona antypolonizmowi
> > Administrator: <[EMAIL PROTECTED]> (MJ Wiechowski)
>
>
--
26 maja - Dzień Matki. Wygraj kwiaty dla swojej Mamy!
Do rozdania 75 bukietów z dostawą i życzeniami.
[ http://zakupy.onet.pl/prezenty.asp?k=7 ]
> ---------------------------------------------
> Attachment: application/ms-tnef
> MIME Type: application/ms-tnef
> ---------------------------------------------
____________________________________________________________________
Get free email and a permanent address at http://www.netaddress.com/?N=1