Ja juz raz pisalem w tej sprawie, ale chyba nie doszlo na "Prawice". Otoz
sadze, ze najlepiej bedzie, zeby Pan zwrocil sie ze swoimi pytaniami pod adres
:

[EMAIL PROTECTED]

Ja moge tylko powiedziec ze co do pyt.
3. Wiem, ze glosowal przeciw NFI, nie kazdy posel ma mozliwosc zabrania glosu
w kazdej sprawie.
4. SLD wcale sie nie sprzeciwial wejsciu Polski do NATO,odsylam do glosowan
sejmowych.

A poza tym to nie sa Panskie pytania tylko P. Macierewicza, ktorego
zeszloroczna kampania wyborcza polegala na rozpowszechnianiu "kilku pytan do
Jana Lopuszanskiego".

Pozdrawiam
M.



----------------
> > 
> > Sz.Panowie.
> > Poniewaz widze, ze chcecie z p.J.Lopuszanskiego zrobic 
> > cnotliwego czlowieka - nigdy tego nie kwestionowalem
> > natomiast kwestinuje dzalania. Wobec tego ze opinie sa rozne 
> > prosze o odpowiedz n nstepujace pytania:
> > 
> > 1. Dlaczego p.Lopuszanski poparl p.L.Walese w zamachu 
> > w dniu 4 czerwca 1992, gdy decydowalo sie czyja bedzie Polska.
> > 
> > 2.Dlaczego jako przewodniczacy rady naczelnej ZCHN wnioskowal 
> > o usuniecie A.Macierewicza, gdy wystepowal przeciwko sojuszowi 
> > z Unia Demokratyczna i udzialowi w rzadzie: Suchockiej, Kuronia. 
> > Lewandowskiego czy Milczanowskiego.
> > 
> > 3.Dlaczrego nie przeciwstawil sie przeciw powolaniu Narodowych 
> > Funduszy Inwestycyjnych. Nie ma ani jednej wypowiedzi w tej 
> > sprawie w archiwach sejmu.
> > 
> > 4. Dlaczego wraz z SLD przeciwstawial sie wejsciu Polski do 
> > NATO - jaka byla alternatywa
> > 
> > 5. Dlaczego glosowal za podzialem Slaska i utworzeniem 
> > odrebnego wojewodztwa opolskiego wspierajac w ten sposob 
> > separastyczne dazenia mniejszosci niemieckiej.
> > 
> > Narazie dosyc - a inne pytania moze inni postawia.
> > 
> > Panowie, tylko prosze merytoryczne wypowiedzi a nie Wasze 
> > odczucia - a jezeli nie macie co powiedziec to nie zabierajcie glosu 
> > i nie zasmiecajcie listy w niektorych wypadkach "belkotem"
> > przepraszam za to okreslenie.
> > 
> > Pozdrawiam wszystkich interlokutorow 
> > A.Sawicki
> > 
> > 
> > 
> > =======================================================
> > ProPatria - lista dyskusyjna poswiecona antypolonizmowi
> > Administrator:         <[EMAIL PROTECTED]> (MJ Wiechowski)
> 
> 




-- 
26 maja - Dzień Matki. Wygraj kwiaty dla swojej Mamy!
Do rozdania 75 bukietów z dostawą i życzeniami.
[ http://zakupy.onet.pl/prezenty.asp?k=7 ]

> --------------------------------------------- 
>       Attachment: application/ms-tnef 
>       MIME Type: application/ms-tnef 
> --------------------------------------------- 

____________________________________________________________________
Get free email and a permanent address at http://www.netaddress.com/?N=1

Odpowiedź listem elektroniczym