Poniewaz zadano tu kilka pytan pozwalam sobie przekazac list
jaki dostalem od biura p.Lopuszanskiego. List przekazuje w
pelnym brzmieniu (jak rozumiem zostal przekazany do dalszego
rozpowszechniania w sieci). Listu ani zachowania nie oceniam.
WD


Szanowni Panstwo,

W dniu 24 maja br., odbyla sie ponownie w Sejmie debata w sprawie weta
Prezydenta do ustawy reprywatyzacyjnej. Przeciwko tej ustawie, w
imieniu Kola Poselskiego Porozumienia Polskiego, glos zabral posel
Jan Lopuszanski. Poniewaz spotykamy sie z duzym niezrozumieniem
dlaczego zajelismy taka postawe informuje, iz calosc wystapienia
znajduje sie na stronach PP:
http://pp.sejm.gov.pl/reprywatyzacja2001.htm
badz na stronie posla Jana Lopuszanskiego:
http://www.lopuszanski.pl/index.php3?x=serwis/pliki/41

Z wyrazami szacunku
Dyrektor Biura
Kola Poselskiego Porozumienia Polskiego
Michal Nowina Konopka




Odpowiedź listem elektroniczym