Poniewaz zadano tu kilka pytan pozwalam sobie przekazac list jaki dostalem od biura p.Lopuszanskiego. List przekazuje w pelnym brzmieniu (jak rozumiem zostal przekazany do dalszego rozpowszechniania w sieci). Listu ani zachowania nie oceniam. WD
Szanowni Panstwo, W dniu 24 maja br., odbyla sie ponownie w Sejmie debata w sprawie weta Prezydenta do ustawy reprywatyzacyjnej. Przeciwko tej ustawie, w imieniu Kola Poselskiego Porozumienia Polskiego, glos zabral posel Jan Lopuszanski. Poniewaz spotykamy sie z duzym niezrozumieniem dlaczego zajelismy taka postawe informuje, iz calosc wystapienia znajduje sie na stronach PP: http://pp.sejm.gov.pl/reprywatyzacja2001.htm badz na stronie posla Jana Lopuszanskiego: http://www.lopuszanski.pl/index.php3?x=serwis/pliki/41 Z wyrazami szacunku Dyrektor Biura Kola Poselskiego Porozumienia Polskiego Michal Nowina Konopka
