"Wojciech Domagała - Kielce - fotografia" <[EMAIL PROTECTED]> wrote:


> ".......W Holandii szybko znalazl pan prace - na tydzien, jak juz
> przeczytalem - i
> wrzeszczy pan o tym na caly swiat. A co pan probowal zrobic w Polsce w tym
> kierunku. Kiedys zadalem panu takie pytania - naiwnie myslac - ze pan mi
> powaznie odpowie.
>
> SB........"
>
> W Polsce byłem na conajmniej dziesięciu rozmowach kwalifikacyjnych. Moge
> opowiedzieć szczegóły. Pracodawcy już sami nie wiedzą jak dużo wymagac od
> przyszłych pracowników.
>
> Wojciech Domagała
>
>

Czy probowal pan uruchomic jakis wlasny interesik? Czy cale zycie chce byc
pracownikiem najemnym? Jest pan jak mniemam jeszcze czlowiekiem mlodym wiec
ryzyko jeszcze jest niwielkie. Moze warto sprobowac cos uruchomic?

SB



-- 

Jest niezły ... i liścik napisze 
OnetKomunikator [ http://ok.onet.pl/instaluj.html ]

Odpowiedź listem elektroniczym