----- Original Message -----
From: Adam Pietrasiewicz <[EMAIL PROTECTED]>
To: <[EMAIL PROTECTED]>
Sent: Saturday, September 15, 2001 4:16 PM
> >
> > A skąd to wiadomo?
>
> Z conajmniej trzech zrodel - pierwszym jest moja przyjaciloka, ktora
> mieszka w Belgradzie, i wowczas tam byla. Drugim zrodlem jest moj
> eks szwagier, wysoki pracownik ambasady w jednym z krajow eks
> Jugoslawii. Trzecim zrodlem jest belgijski dziennikarz, ktory nawet
> pare ksiazek na ten temat napisal.
>
> Kaska, moja przyjaciolka, opowiadala mi to, co widziala na wlasne
> oczy. 100 metrow od jej domu jest targ. Bylo na nim kupe ludzi, tak
> jak na targu. Nadlecial samolot i rzucil bombe. Lupnelo i rozpirzylo
> cala okolice. setki rannych. Nadjechaly karetki, zaczela sie akcja
> ratownicza. Wowczas, po jakichs 10 minutach nadlecial drugi samolot
> i spadla druga bomba, grzebiac strazakow, lekarzy i sanitariuszy.
>
> Potem byl komunikat nato, w ktorym przepraszano za przypadkowa
> pomylke. Tylko kurcze te pomylke popelniono 2 razy w tym samym
> miejscu...
>
> Wbrew temu, co sie nam chcialo powiedziec, to byla bardzo brudna
> wojna.
>
> Pozdrawiam
> Adam Pietrasiewicz
> Redaktor Biuletynu Sceptycznego "S" Files
> http://www.biuletynsceptyczny.z.pl
> Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie zauważyć różnicy


Odpowiedź listem elektroniczym