"roman kafel" <[EMAIL PROTECTED]> wrote:


> Miedzy nami panie Stasiu to ja juz po troszki trenuje w Zatoce....ino te
> rekiny wie pan naplaglo sie tego dziadostwa, jak Chinczykow w
Tybecie,...ale
> smaruje sie tranem i sruuuu...i te glupie mysla zem dorsz.... Jak pan mnie
> zobaczy wyplywajacego na gliniankach k.Ponigwody, niech pan nie wrzeszczy
i
> nie podnosi alarmu...to nie zadne American Seal Operation to tylko- ja ze
> swoimi synkami do dom wracamy....:-)
> RomanK
>
>

Gdzie tam k. Ponigwody, nie tedy droga panie Romanie. Proponuje od Baltyku
wziac kurs przez Wisle, potem kolo Ryk w lewo na Wieprz ino troszku pod prad
bedzie musial pan chlapac sie. Proponuje sie pospieszyc bo jak zima nastanie
to moga byc trudnosci. Toz pan nie atomowyj ledakol "Lenin" w koncu.

SB





-- 



Wygraj 2 dni extra dostepu do Big Brother

nie daj sie innym wyprzedzic [ http://bigbrother.onet.pl/platnosci_info.html ]



Odpowiedź listem elektroniczym