>Panie Romanie !
>Daj Pan spokuj!
>Mam rozumiec ze obaj jedza ze zlobu
.>"KGB, STASI, czy CIA "
>No popatrz Pan co to sie narobilo?
>Szef kontr wywiadu UOP podwojnym agentem?
>Albo taki JKM agentem wplywu?
>,- ten co to ustawe lustracyjna wymyslil agentem wplywu ?
>Cos mi tu smierdzi!
>-nagle w gazetach nagonka na tych co kiedykowlwiek
>wzieli jakos lapowke,- moze byc nawet 10ZL.
>Jedna trzecia narodu kiedys wziela i 70% dawalo!!!!!
>Moze jednak uda sie odqwrocic uwage od
>czcigodnych poslow i uratowac Polske!
>Jerzy
Bylo minelo, a co mi tam, przyznam sie.
Pilem z ruskimi!!!
Mogli ze mnie wyciagnac wiele tajemnic pastwowych.
Wybaczycie mi rodacy?
Moc pozdrowien
Ryszard Saul