>Panie Romanie !
>Daj Pan spokuj!
>Mam rozumiec ze obaj  jedza ze zlobu
.>"KGB, STASI, czy CIA  "

>No popatrz Pan co to sie narobilo?

>Szef kontr wywiadu UOP  podwojnym agentem?

>Albo taki JKM agentem wplywu?
>,- ten co to ustawe lustracyjna wymyslil agentem wplywu ?

>Cos mi tu smierdzi!
>-nagle w gazetach nagonka na tych co kiedykowlwiek
>wzieli jakos lapowke,- moze byc nawet 10ZL.

>Jedna trzecia narodu kiedys wziela i 70% dawalo!!!!!

>Moze jednak uda sie odqwrocic uwage od
>czcigodnych poslow i uratowac Polske!

>Jerzy

Bylo minelo, a co mi tam, przyznam sie.
Pilem z ruskimi!!!
Mogli ze mnie wyciagnac wiele tajemnic pastwowych.

Wybaczycie mi rodacy?

Moc pozdrowien
Ryszard Saul



Odpowiedź listem elektroniczym