Eeee tammm panie Ryszardzie...jak sie pilo z ruskimi to najczesciej co 
ciagli to pijanych Polaczkow, do chalupy albo gdzies, zeby sie im nic zlego 
nie stalo...Oj ci wiedzieli,ze nie nalezy opoja zostawic w miejscu picia..a 
tajemnice im dyndaly, sami mieli ich tyle, ze konca nie bylo, jak 
opowiadali, i to za kazdym razem co innego:-)

RomanK



>From: "Ryszard Saul" <[EMAIL PROTECTED]>
>Reply-To: [EMAIL PROTECTED]
>To: Multiple recipients of list prawica <[EMAIL PROTECTED]>
>Subject: Re: JKM i Miodowicz to nie jakies glupki........Odp: Prawica: 
>InstytutSchillera prostuje insynuacje Komunistow!
>Date: Fri, 7 Dec 2001 09:58:09 +0100
>
>
>
> >Panie Romanie !
> >Daj Pan spokuj!
> >Mam rozumiec ze obaj  jedza ze zlobu
>.>"KGB, STASI, czy CIA  "
>
> >No popatrz Pan co to sie narobilo?
>
> >Szef kontr wywiadu UOP  podwojnym agentem?
>
> >Albo taki JKM agentem wplywu?
> >,- ten co to ustawe lustracyjna wymyslil agentem wplywu ?
>
> >Cos mi tu smierdzi!
> >-nagle w gazetach nagonka na tych co kiedykowlwiek
> >wzieli jakos lapowke,- moze byc nawet 10ZL.
>
> >Jedna trzecia narodu kiedys wziela i 70% dawalo!!!!!
>
> >Moze jednak uda sie odqwrocic uwage od
> >czcigodnych poslow i uratowac Polske!
>
> >Jerzy
>
>Bylo minelo, a co mi tam, przyznam sie.
>Pilem z ruskimi!!!
>Mogli ze mnie wyciagnac wiele tajemnic pastwowych.
>
>Wybaczycie mi rodacy?
>
>Moc pozdrowien
>Ryszard Saul
>
>
>


_________________________________________________________________
Get your FREE download of MSN Explorer at http://explorer.msn.com/intl.asp

Odpowiedź listem elektroniczym