Eeee tammm panie Ryszardzie...jak sie pilo z ruskimi to najczesciej co ciagli to pijanych Polaczkow, do chalupy albo gdzies, zeby sie im nic zlego nie stalo...Oj ci wiedzieli,ze nie nalezy opoja zostawic w miejscu picia..a tajemnice im dyndaly, sami mieli ich tyle, ze konca nie bylo, jak opowiadali, i to za kazdym razem co innego:-)
RomanK >From: "Ryszard Saul" <[EMAIL PROTECTED]> >Reply-To: [EMAIL PROTECTED] >To: Multiple recipients of list prawica <[EMAIL PROTECTED]> >Subject: Re: JKM i Miodowicz to nie jakies glupki........Odp: Prawica: >InstytutSchillera prostuje insynuacje Komunistow! >Date: Fri, 7 Dec 2001 09:58:09 +0100 > > > > >Panie Romanie ! > >Daj Pan spokuj! > >Mam rozumiec ze obaj jedza ze zlobu >.>"KGB, STASI, czy CIA " > > >No popatrz Pan co to sie narobilo? > > >Szef kontr wywiadu UOP podwojnym agentem? > > >Albo taki JKM agentem wplywu? > >,- ten co to ustawe lustracyjna wymyslil agentem wplywu ? > > >Cos mi tu smierdzi! > >-nagle w gazetach nagonka na tych co kiedykowlwiek > >wzieli jakos lapowke,- moze byc nawet 10ZL. > > >Jedna trzecia narodu kiedys wziela i 70% dawalo!!!!! > > >Moze jednak uda sie odqwrocic uwage od > >czcigodnych poslow i uratowac Polske! > > >Jerzy > >Bylo minelo, a co mi tam, przyznam sie. >Pilem z ruskimi!!! >Mogli ze mnie wyciagnac wiele tajemnic pastwowych. > >Wybaczycie mi rodacy? > >Moc pozdrowien >Ryszard Saul > > > _________________________________________________________________ Get your FREE download of MSN Explorer at http://explorer.msn.com/intl.asp
