Panie Jurku! A ja panu to samo z powrotem ,ale dwa razy wiecej!;-) Merry Christmas, Feliz Novidad, Szcziastliwogo Bozego Rozdienija, Szczesliwych Swiat Bozego Narodzenia i pomyslnego rozwiazania... RomanK
>From: "Jerzy Siuta" <[EMAIL PROTECTED]> >Reply-To: [EMAIL PROTECTED] >To: Multiple recipients of list prawica <[EMAIL PROTECTED]> >Subject: Prawica: 2002 >Date: Sun, 23 Dec 2001 23:15:02 +0100 > >Serdeczne zyczenia >Wszystkiego najlepszego! >Kazdemu z Was zycze tego samego co Wy zyczycie mnie. > > >Jerzy _________________________________________________________________ Join the world’s largest e-mail service with MSN Hotmail. http://www.hotmail.com
