Panie Jurku!
A ja panu to samo z powrotem ,ale dwa razy wiecej!;-)
Merry Christmas, Feliz Novidad, Szcziastliwogo Bozego Rozdienija, Szczesliwych Swiat 
Bozego Narodzenia i pomyslnego rozwiazania...
RomanK

>From: "Jerzy Siuta" <[EMAIL PROTECTED]>
>Reply-To: [EMAIL PROTECTED]
>To: Multiple recipients of list prawica <[EMAIL PROTECTED]>
>Subject: Prawica:  2002
>Date: Sun, 23 Dec 2001 23:15:02 +0100
>
>Serdeczne zyczenia
>Wszystkiego najlepszego!
>Kazdemu z Was zycze tego samego co Wy zyczycie mnie.
>
>
>Jerzy


_________________________________________________________________
Join the world’s largest e-mail service with MSN Hotmail. http://www.hotmail.com

Odpowiedź listem elektroniczym