Dolaczam sie do ponizszego wierszyka i wszystkim listowiczom zycze wielu
lask Bozych w Nowym 2002 Roku.

SB

----- Original Message -----
From: "Jasiek z Czarnolasu" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "Multiple recipients of list prawica" <[EMAIL PROTECTED]>
Sent: Monday, December 31, 2001 10:11 PM
Subject: Prawica: Sczesliwszego Nowego ROKU !


>
>
> Zycze Wszystkim moim Drogim
> Przyjaciolom - pieknych darow,
> By glosili wszystkim Dobro
> Unikajac klamstw pozarow.
>
> By ten Rok od Pana Boga
> Dany w Lasce i Milosci
> Dla nikogo nie byl trwoga
> A zwiastunem do Wolnosci
>
> Choc me serce dzisiaj drzace
> O mych Braci w Polsce, w Swiecie
> Bedzie zawsze dlan gorace
> Zaden wicher go nie zmiecie.
>
> Moi Drodzy, jestem maly
> Zycze Wszystkim Wielkiej Chwaly
> A od Boga Laske prosze
> I ofiary swe zanosze.
>
> ===============
> jasiek z toronto
>
>
>
> _________________________________________________________________
> Send and receive Hotmail on your mobile device: http://mobile.msn.com
>





-- 



Tego nie znajdziesz w zadnym sklepie!

[ http://oferty.onet.pl ]



Odpowiedź listem elektroniczym