Dolaczam sie do ponizszego wierszyka i wszystkim listowiczom zycze wielu lask Bozych w Nowym 2002 Roku.
SB ----- Original Message ----- From: "Jasiek z Czarnolasu" <[EMAIL PROTECTED]> To: "Multiple recipients of list prawica" <[EMAIL PROTECTED]> Sent: Monday, December 31, 2001 10:11 PM Subject: Prawica: Sczesliwszego Nowego ROKU ! > > > Zycze Wszystkim moim Drogim > Przyjaciolom - pieknych darow, > By glosili wszystkim Dobro > Unikajac klamstw pozarow. > > By ten Rok od Pana Boga > Dany w Lasce i Milosci > Dla nikogo nie byl trwoga > A zwiastunem do Wolnosci > > Choc me serce dzisiaj drzace > O mych Braci w Polsce, w Swiecie > Bedzie zawsze dlan gorace > Zaden wicher go nie zmiecie. > > Moi Drodzy, jestem maly > Zycze Wszystkim Wielkiej Chwaly > A od Boga Laske prosze > I ofiary swe zanosze. > > =============== > jasiek z toronto > > > > _________________________________________________________________ > Send and receive Hotmail on your mobile device: http://mobile.msn.com > -- Tego nie znajdziesz w zadnym sklepie! [ http://oferty.onet.pl ]
