Pai, daca o sa se intamle chestia asta, eu am sa-i reclam la Protectia 
Consumatorului si pe la vreun Oficiu pt. Combaterea Discriminarii (tre' sa 
existe asa ceva) si am sa cer niste dauna IMENSE, mai ales morale! pt ca ma 
simt jignita!!!

Cat priveste chestia aia cu "piata insuficient dezvoltata", e o minciuna 
SFRUNTATA!!! pt. ca eu NICAIERI prin UE n-am vazut atatea tf. mobile ca in 
Romania... practic, romanu' verde nu e suficient de snob daca n-are vreo 3 
telefoane si vreo 5 abonamente!!!

Zilele trecuta, o doamna (f. draguta de altfel) din Bucuresti isi suna fetita 
(de la GRADINITA) pe mobil (sa-i spuna ca vine s-o ia in 10 min., ca pleaca la 
bunici intr-un alt oras)! E drept, doamna s-a inrosit... mi-a explicat ca a 
fost musai sa-si lase fetita la "gradi" cu mobilul, pt ca radeau ceilalti 
copchilashi de ea... cum adica??? n-are mobil???

Nu cred ca o sa vedeti o asemenea PORCARIE (mai ales dpdv. al sanatatii 
copilului) prin alte tzari!!!

Asha ca... astept cu maximum de interes momentul in care se va lua o astfel de 
decizie in UE!!!

Codruta

Raspunde prin e-mail lui