Raiffeissen Bank oricum sucks - ati vazut CUM procedeaza sa arate ca au tzashpe 
"asigurati"?

Ei bine! intr-o buna zi, pe cand mi-am schimbat cardul, am constatat ca 
functionara, PUR SI SIMPLU imi bagase pe shest, printre hartiile pe care le 
aveam de semnat, un contract de asigurare!!! NOROC ca intotdeauna citesc cu 
atentie ce semnez!!!

Cand am intrebat-o ce-i cu aia, a incercat s-o dea la intors: ca-i ieftin, ca e 
in avantajul meu (??? cu toate ca suma asigurata se primeste NUMAI dupa ce as 
muri - cum adica "avantajul meu"???) samd....

Inca ma intreb daca sa fac sau nu o reclamatie la Protectia Consumatorului - ca 
atunci ma cam grabeam...

Imi inchipui CATI fraieri or fi reusit sa "agate" in felul asta!!!

Codruta


  From: simionescumihnea 


  "Este inadmisibil ca Banca Raiffassen sa faca afaceri si in Romania si 
  in acelasi timp sa incercati sa dati o nota de legalitate Ucrainei in 
  privinta furtului asupra Insulei Serpilor deschizand filiala in aceasta 
  locatie. 
   
  Faptul nu poate fi decat o culme a tupeului si a nesimtirii cu care 
  incercati sa tratati neamul romanesc. 
   
  Ar trebui sa dati socoteala pentru actiunea Dvs., sa fiti boicotati de 
  clienti si mai ales de toata clasa politica din Romania."
   
   
  Stefan Cristian ARIASU


  *** sustineti [romania_eu_list] prin 2% din impozitul pe 2006 - detalii la 
http://www.doilasuta.ro ***

   
  _________________
  www.nuclearinfo.ro

  ARIN
  Al. Cinematografului 2, bl. H3, sc. 2, ap. 27
  810271 Braila, tel. 0740.026091

Raspunde prin e-mail lui