Raiffeissen Bank oricum sucks - ati vazut CUM procedeaza sa arate ca au tzashpe "asigurati"?
Ei bine! intr-o buna zi, pe cand mi-am schimbat cardul, am constatat ca functionara, PUR SI SIMPLU imi bagase pe shest, printre hartiile pe care le aveam de semnat, un contract de asigurare!!! NOROC ca intotdeauna citesc cu atentie ce semnez!!! Cand am intrebat-o ce-i cu aia, a incercat s-o dea la intors: ca-i ieftin, ca e in avantajul meu (??? cu toate ca suma asigurata se primeste NUMAI dupa ce as muri - cum adica "avantajul meu"???) samd.... Inca ma intreb daca sa fac sau nu o reclamatie la Protectia Consumatorului - ca atunci ma cam grabeam... Imi inchipui CATI fraieri or fi reusit sa "agate" in felul asta!!! Codruta From: simionescumihnea "Este inadmisibil ca Banca Raiffassen sa faca afaceri si in Romania si in acelasi timp sa incercati sa dati o nota de legalitate Ucrainei in privinta furtului asupra Insulei Serpilor deschizand filiala in aceasta locatie. Faptul nu poate fi decat o culme a tupeului si a nesimtirii cu care incercati sa tratati neamul romanesc. Ar trebui sa dati socoteala pentru actiunea Dvs., sa fiti boicotati de clienti si mai ales de toata clasa politica din Romania." Stefan Cristian ARIASU *** sustineti [romania_eu_list] prin 2% din impozitul pe 2006 - detalii la http://www.doilasuta.ro *** _________________ www.nuclearinfo.ro ARIN Al. Cinematografului 2, bl. H3, sc. 2, ap. 27 810271 Braila, tel. 0740.026091

