IA uitati ce frumoasa e poza asta - cu cca 50% teren defrisat ;)  

http://eros.usgs.gov/imagegallery/index.php/image/2027  

Azi-maine or sa spuna aia care defriseaza ca o fac pt "implementarea in Romania 
a Conventiei Internationale a Peisajului" >:  

Ca doar din banii de pe lemn, or putea si ei sa-si ia o naveta spatiala, 
acolooo.... :-p

Codruta

---
"Let me, at least, to know that she'll try
Then she'll be a true love of mine".

Puteti dona 2% din impozitul pe venitul Dvs. pentru combaterea defrisarilor - 
detalii cont la www.arin.ro

Raspunde prin e-mail lui