IA uitati ce frumoasa e poza asta - cu cca 50% teren defrisat ;) http://eros.usgs.gov/imagegallery/index.php/image/2027
Azi-maine or sa spuna aia care defriseaza ca o fac pt "implementarea in Romania a Conventiei Internationale a Peisajului" >: Ca doar din banii de pe lemn, or putea si ei sa-si ia o naveta spatiala, acolooo.... :-p Codruta --- "Let me, at least, to know that she'll try Then she'll be a true love of mine". Puteti dona 2% din impozitul pe venitul Dvs. pentru combaterea defrisarilor - detalii cont la www.arin.ro

