Abia acum l-am vazut...
Pt cine agreeaza genul acesta de umor e un film bun.
Este un fel de one-man show cu imagini de camera ascunsa.
Nu are nici o relevanta ca se aud cuvinte in romaneste sau ca e filmat 
undeva in RO.
Pe alocuri sunt poante foarte bune, probabil cine traieste in America 
poate gusta mai bine satira.
Muzica la greu din Bregovici dar am ascultat si o bucata prezenta in 
"Pacinetul englez", acolo data ca mostra de cantec de dragoste maghiar 
pe care i-l canta bunica in copilarie lui Almassy.

Filmul e slab..............NOOOOOOOT
:)


Raspunde prin e-mail lui