Abia acum l-am vazut... Pt cine agreeaza genul acesta de umor e un film bun. Este un fel de one-man show cu imagini de camera ascunsa. Nu are nici o relevanta ca se aud cuvinte in romaneste sau ca e filmat undeva in RO. Pe alocuri sunt poante foarte bune, probabil cine traieste in America poate gusta mai bine satira. Muzica la greu din Bregovici dar am ascultat si o bucata prezenta in "Pacinetul englez", acolo data ca mostra de cantec de dragoste maghiar pe care i-l canta bunica in copilarie lui Almassy.
Filmul e slab..............NOOOOOOOT :)

