Salut
www.e-zine.ro a fost lansat cu versiunea 2.0 acum este in varianta ro/eng
Cred ca ne ofera posibilitatea mai bine sa promovam si muzica romaneasca;
in sectiunea de comunitati lista este deschisa pentru inscrieri iar forumul de
pe
site va sta la dispozitie; am creat posibilitatea pentru sectiile de comunitati
romanesti sa facem conturi de "moderatori" si cred ca ar fi super sa vedem o
crestere a mesajelor in sfera asta.
Astept mesaje de la voi cu parerile voastre.
Multumesc,
Doru
---------------------------------
Ahhh...imagining that irresistible "new car" smell?
Check outnew cars at Yahoo! Autos.
[Non-text portions of this message have been removed]