--- In [email protected], "Mihail Bota" <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> --- In [email protected], "cultural_society_orpheus" 
> <cultural_society_orpheus@> wrote:
> > Stimate Dle Bota
> > Informatiile despre sectiile de votare sunt OK.
> --vai multumesc, chiar ma gandeam daca o sa iti trec CTC'ul.
> 
> > Dar cine este Civic Net?Org pt apararea idealurilor din 1989-
1990?
> --nu stiu, dar baietii se semneaza. contacteaza'i, scoate'i la o 
> prajitura.
> 
> > Dupa cate stiu dreptul la vot il au cei care au cetatenie romana 
si 
> > dupa cate banuiesc romanii din Rep Moldova si Ukraina care au 
> > cetatenie romana sunt demult in Romania sau aiurea in Europa.
(doar 
> > au intrat in UE,nu?-cu cetatenia romana.)
> > Aceste adrese publice catre MAE dar si inflamante si calomnioase 
pe 
> > acest site nu cumva se abat de la regulile acestui site ?
> --nu. omul a trimis o adresa publica si a zis ca si altii sa o 
stie. 
> nu e reclama la ceva, ci ingrijorare la o stare de fapt. daca e 
> adevarata sau nu, exagerata sau nu, e alta poveste.
> totodata, te rog sa remarci ca pe site'ul asta apar si chestii pro-
> PSD/anti-Basescu (tu, adica), cat si anti-PSD/pro-Basescu. asa am 
zis 
> noi ca putem tine balanta cat de cat. sper sa apreciezi chestia 
asta. 
> daca nu, iti urez drum bun spre alte grupuri mai specializate, gen 
> cafeneaua.
> 
> m.
>
 Tu de care parte esti "dle Bota"?De unde stii ca sant PSD?Dupa cum 
stie toata lumea in parlament au votat toate partidele pt suspendare
in afara de PD.
Si de ce anti Basescu inseamna numai PSD.?Sincer nu sant inscris in 
nici un partid,dar ma incita mesajele 
revolutionare,"ingrijorate"si "civice"publicate aici.Si cateodata ma 
amuza sa le raspund si sa starnesc un pic "civicele"
Si am senzatia ca urandu-mi drum bun va cam deranjeaza opiniile mele
(ceea ce ma bucura)si trag concluzia ca cine canta fals in corul 
vostru e dat deoparte.Cine nu e cu noi e impotriva noastra,nu?
Despre balanta da ,ai zis corect-o tineti cata de cat.
Cat despre cafenea iar ai zis bine.Spre deosebire de cafeneaua 
virtuala in cea reala poti asculta pareri pro,contra ,poti sa 
studiezi interlocutorul si nu te da nimeni afara deoarece e publica 
si beneficiezi de protectia consumatorului-ceea ce nu se poate spune 
despre cafeneaua virtuala.
                        CM
Faptul ca ai pus la dispozitie date despre locatiile unde pot vota 
pt referendum cetatenii romani din diaspora fac nule si neavenite
toate petitiile si reclamatiile civicelor din Moldova,Ukraina sau de 
unde or fi ele catre MAE,parchet etc si confirma ce am afirmat in 
mesajul anterior 



***Apeluri umanitare
George Cuzuc:        website http://www.cuzuc.netfirms.com/index.htm  
Emilia Baba-Paun:   website http://www.help-ema.puls-il.ro


-------------------------------------------------------------
**[RomaniaUSA] "Romani. Pur si Simplu"
-------------------------------------------------------------
http://egroups.yahoo.com/group/romaniausa
 
Yahoo! Groups Links

<*> To visit your group on the web, go to:
    http://groups.yahoo.com/group/romaniausa/

<*> Your email settings:
    Individual Email | Traditional

<*> To change settings online go to:
    http://groups.yahoo.com/group/romaniausa/join
    (Yahoo! ID required)

<*> To change settings via email:
    mailto:[EMAIL PROTECTED] 
    mailto:[EMAIL PROTECTED]

<*> To unsubscribe from this group, send an email to:
    [EMAIL PROTECTED]

<*> Your use of Yahoo! Groups is subject to:
    http://docs.yahoo.com/info/terms/
 

Raspunde prin e-mail lui