Este cel mai bun film, in opinia mea, al anului trecut, in seria de filme foarte bune ale tinerilor din anii acestia. Si acel scurt-metraj ce va fi difuzat la inceput e misto. de altfel exista foarte multe scurt-metraje care ar merita o difuzare generoasa.
- [RomaniaUSA] Invitatie la film: "Cum mi-am petrecut... Casa Romana
- [RomaniaUSA] Invitatie la film: "Cum mi-am pet... [EMAIL PROTECTED]

