KURIR

3.jun, 2004.
Vesti

ČOVIĆ: KOSOVOM SE U BEOGRADU NIKO NE BAVI

BEOGRAD - Predsednik Koordinacionog centra za Kosovo Neboj�a Čović izjavio je da ima osećaj da je nastupila faza kada se u Beogradu problemima u pokrajini niko ne bavi.

Čović je na konferenciji za novinare u Beogradu ukazao da su veliki problemi oko Kosova pred vladom u Beogradu. Navodeći da se u međunarodnoj zajednici priprema paket ohridske varijante za Kosovo, Čović je objasnio da će "Amerika spremiti papire za finalni status Kosova, EU će to finansirati, a NATO će biti tu 'ako niste dobri'".

-Sve će to biti spakovano ove godine, a onda će sledeće uza zid biti stavljeni i Srbi i Albanci kojima će biti rečeno �ta moraju da urade. Onda ćemo mi da padnemo u nesvest, iznenađeni - rekao je Čović.

(BETA)

 
Preostale vesti

Одговори путем е-поште