Doorgeven via Lara is idd het best. Zie ook de documentatie: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:WikiProject_Belgium/Using_AGIV_Crab_data/Reporting_errors_to_AGIV
Op 11 december 2014 13:46 schreef Gilbert Hersschens <gherssch...@gmail.com> : > > Ben even gaan piepen in CRAB. Staat daar ook als "Nieuwe Baan". Het > straatnaambordje is dus fout. Je kan dit via CRAB/LARA doorgeven. De foto > kan je in LARA uploaden. Werkt redelijk goed. Ik heb dat al een paar keren > gebruikt. Het kan ook voorkoomen dat er discrepanties zijn tussen GRB en > CRAB, want dat zijn 2 afzonderlijke databases. Meestal is CRAB de "winnaar". > Welke grens bedoel je ? Tussen Eindhout en Laakdal ? Eindhout (en Veerle) > is een deelgemeente van Laakdal. > > MvG Gilbert > > 2014-12-11 13:31 GMT+01:00 Marc Gemis <marc.ge...@gmail.com>: > >> ok bedankt, dank blijf ik eraf. >> >> Dan nu nog de vraag: waar loopt de grens? >> >> 2014-12-11 13:13 GMT+01:00 Gilbert Hersschens <gherssch...@gmail.com>: >> >>> Marc, de enige juiste schrijfwijze is wat je in CRAB vindt (gebruik de >>> LARA tool om alle details te zien). Ik heb dat ook al meermaals aan de hand >>> gehad in Geel en Gis ambtenaar neemt in principe steeds de gegevens van >>> CRAB over. >>> >>> Gilbert >>> Op 11-dec.-2014 13:07 schreef "Marc Gemis" <marc.ge...@gmail.com>: >>> >>>> Op de AGIV website[1]heeft de straat [3] de naam "Nieuwe Baan". Is ook >>>> zo te vinden in OSM. >>>> Volgens deze foto [2] is het echter "Nieuwebaan" (1 woord). >>>> >>>> Waar geven we de voorkeur aan ? Gebruik ik eventueel "alt_name" ? >>>> >>>> [1] http://geo-vlaanderen.agiv.be/gdiviewer/?simple=false >>>> [2] >>>> http://xian.smugmug.com/OSM/OSM-2014/2014-12-06-Eindhout/i-BkWNtXz/A >>>> [3] https://www.openstreetmap.org/way/239233827 >>>> >>>> >>>> >>>> Verder, wat doe ik met de grens ? Zijn de borden langs de straatkant >>>> bindend ? Of staat er er maar bij benadering ? >>>> >>>> _______________________________________________ >>>> Talk-be mailing list >>>> Talk-be@openstreetmap.org >>>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >>>> >>>> >>> _______________________________________________ >>> Talk-be mailing list >>> Talk-be@openstreetmap.org >>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >>> >>> >> >> _______________________________________________ >> Talk-be mailing list >> Talk-be@openstreetmap.org >> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >> >> > > _______________________________________________ > Talk-be mailing list > Talk-be@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be > >
_______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be