On Mon, Feb 23, 2015 at 11:48 AM, Jakka <vdmfrank...@gmail.com> wrote:
> How to: > > 1. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.05026/3.72007 > Weg eindigt in gebied: langswaterkant een trap omhoog naar wandelgebied > voor routering is dit dus een probleem, als je wil dat er over het gebied heen kan genavigeerd worden moet je een "virtueel" pad tekenen. Anders gewoon negeren > > 2. https://www.openstreetmap.org/#map=21/50.6657/3.1413057 > Multipolygon relation should be tagged with area tags and not the outer > way (1) Think a hole in a building?? > building=xxx van de outer way afhalen en op de relatie plaatsen > 3. https://www.openstreetmap.org/#map=21/51.0368258/3.6841856 > alternative name without name (2) > Lock_name=Keersluis K2 something with number ? > > lock_name is niet echt een gekende tag. beste oplossing de sluis (lock) mappen en daarop "name" plaatsen. of gewoon laten staan. > 4. https://www.openstreetmap.org/#map=20/51.046752/3.718781 > alternative name without name (2) > bridge_name=Hospitaalbrug was already tagged but higway without a name. > In AGIV no street name. When i Filled in, in the tag window menu > Bouwerken/bridges/... the name it shows as the streetname. Correct or not??? > gelijkaardig probleem. gewoon negeren of de brug zelf tekenen met man_made=bridge, layer=xx zoals hier http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Proposed_features/man_made%3Dbridge maar dit is ook nog geen algemeen gebruikte tagging methode > 5. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.046903/3.720087 > Kruisende waterwegen (2) riverbank across water ??? and second error??? > > knoopje toevoegen waar ze elkaar kruisen ? m.
_______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be