Op het eerste zicht ziet dat er goed uit. Misschien nog een maxspeed toevoegen met de snelheidslimiet?
Met vriendelijke groeten, Pieter Vander Vennet Op 21 april 2018 om 11:22 schreef Karel Adams <fa348...@skynet.be>: > In Boortmeerbeek is er een weg bijgelegd om industrieverkaveling > bereikbaar te maken, ik ben daar zojuist langs gereden om naar de Aldi te > gaan :) Er stond nog niks van op OSM dus ik heb er dat proberen bij zetten, > maar ik ben geen held in het mappen van wegen dus wil aub iemand dat eens > nakijken / verbeteren / becritiseren? > > Er moet daar ooit een paaltje gestaan hebben om de toegang te blokkeren > voor auto's - node 705918034 - dat staat er nu niet meer maar de bordjes > terzake staan er nog wel. Het is me niet duidelijk waar het naartoe gaat - > ofwel bordjes weg ofwel paaltje(s) terug dus ik liet die voorlopig maar > staan. > > Als ik er nog eens passeer zal ik wel eens de namen en adressen van de > bedrijven noteren en die toevoegen. > > zie https://www.openstreetmap.org/#map=17/50.96200/4.59099 > > Karel (alias Jan Olieslagers :) ) > > > > _______________________________________________ > Talk-be mailing list > Talk-be@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >
_______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be