Pavel Machek napsal(a): > Ahoj! > > >>> ...jsou o nejakych 300metru jizneji nez maji byt. Otazka je... co s >>> tim? >>> >>> Pavel >>> >> a co takhle posunout je tam kde maji byt? Samozrejme jen ten kus o >> kterem vis presne kudy ma vest, ja uz takhle posouval kousek hranic s >> Polskem. Taky trojhranicni bod byl puvodne mnohem vic mimo nez je ted. >> > > No, maly problem je ze nevim _presne_ kudy to ma vyst, ale je jasny ze > tohle je blbe. Zkontroluju, ze to sedi na nekolika mistech > (Spindlerovka .. severne od vrbatovy boudy) a jestli jo tak to posunu. > > Kazdopadne kdyby nekdo vedel proc je to blbe, nebo treba ze to nesedi > kolem cely republiky, byla by to zajimava informace :-). > > > Hranice s nemeckem je take velmi nepresna, ale aspon nejaka je. Na DE hranici (vychodni i zapadni) je v trase hranicnich kamenu stezka, ktera je dobre videt na ortofotu. Zpresneni hranic at zustane na kazdem kdo se v danem regionu orientuje. Pokud vidim ze je hranici evidentne spatne, posouvam ji za byvalou signalku (stezka hned vedle dratu).
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-cz