Aktualnost o moc vetsi nebude. Bude se to generovat jednou tydne. Jedine, co muzu zarucit je, ze se to kazdy tyden prerenderuje od a do Z. Takze by se nemela vyskytnout nekonzistence diky cachovani.
K Martin Vidner napsal(a): > 2008/1/18 Kubajz <[EMAIL PROTECTED]>: > >> dnes se mi za pomoci mapniku a OpenLayers podarilo rozbehnout mapu na >> http://kubajz.kbx.cz/junk/openlayers.html >> renderuje se tam pouze vyrez pro CR, a to z dat, ktera jsou v >> czechia.osm.bz2 >> >> Ma to smysl? >> > > Jestli tomu spravne rozumim, tak kvuli mensimu mnozstvi dat muzeme mit > mnohem aktualnejsi zobrazeni Mapnikem, nez globalni OSM, ano? V tom > pripade to smysl ma. > > Martin > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-cz > _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-cz