No jako nouzovka by slo pouzit jednoduchy python, ktery by vygeneroval
skutecne jen polyline bez textu a vseho. Takhle uloha zadnou slozitost
mit nebude a melo byt to byt jednoduche napsat. Potom to muzes zkusit
naimportovat do te sve navigace a az pote co budes uspesny, bych si hral
s osmarenderem apod. Nepredpokladam totiz, ze ta navigace bude zvladat
svg. Co to je za SW?
T
MP napsal(a):
Zkusil jsem si stahnout osmarender a pak spustit:
./osmarender data.osm
Jenze po 22 hodinach spotrebovaneho CPU casu stale vysledek nikde -
osmarender asi neni urcen na tak velke vyseky, obvykle se s nim
renderuji jen male dlazdice (nejspis tam bude pouzit nejaky algoritmus
se slozitosti O(n^2) nebo jeste horsi).
Koukal jsem na ty data.osm - tam je ale vsechno, ne jen highways
(protina to centrum prahy a je tam asi tak 10800 budov), takze mozna
to osmarender nerozdychal, vyrobit SVG mapu zhruba 1/4 prahy je na nej
asi moc :).
Kdyby v tom vyseku byly opravdu jenom cesty (to by mela zajistit URL
http://www.informationfreeway.org/api/0.5/way[highway=*][bbox=14.41,49.55,14.52,50.30]
), tak by to mozna jeste slo v rozumnem case osmarenderem vyrenderovat
(zkusim to pustit, treba z toho neco vyleze v rozumnem case), jinak
bych asi zkusil jiny nastroj (ma nekdo nejaky tip?).
Martin
2009/3/18 Rolf K <r...@seznam.cz>:
Opravdu dekuju, ze se tim zabyvas... No pri tom renderovani jsem postupoval
podle navodu tady:
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Osmarender/Howto
Zkousel jsem to dvema zpusoby:
1) Pomoci Xalan, prikaz. radka "xalan.jar org.apache.xalan.xslt.Process -in
osm-map-features-z17.xml -out map.svg"
2) Pomoci MSXLS, prikaz. radka "msxsl osm-map-features-z17.xml -pi -o map2.svg"
Oba tyto zpusoby vygenerovaly svg soubor a nehlasily zadnou chybu, ale ani v
jednom z nich nic nebylo...
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz