Neda se za vazbu povazovat adresni bod je v oblasti ohranicene objektem? Neni to sice primo relace v OSM, ale chapat by se to tak dalo a nebylo by ani prilis pracne to udelat strojove, kdyby to bylo potreba... Takze ja bych rekl, ze ta vazba tam je, byt slaba (je snadne najit dum k adresnimu bodu, je tezsi/pracnejsi najit adresni body k domu)
K Ondrej Novy napsal(a): > Zdravim, > > Dne 4. srpen 2009 20:34 MP <singular...@gmail.com > <mailto:singular...@gmail.com>> napsal(a): > > > Nas asi vazba ze jeden objekt ma vice adres nezajima, takze > nekde doprostred > > budovy prsknout node urcujici adresu staci. > > A co treba v Praze sidliste Luka? Tam jsou dlouhe "pokroucene" > panelaky (cca 400 az 450 metru dlouhe) a to kde je ktery vchod muze > byt celkem podstatna informace. Takze vysledek je jeden tag building a > do nej nasypanych cca 30 adresnich tagu na svych mitech. IMHO pokud ma > objekt vice vchodu (s ruznymi adresami), mel by mit i vice adresnich > tagu, kazdy na miste daneho vchodu. > > > ale ja jsem hovoril o VAZBE mezi objekty a adresami ktere nemame, > nikoliv o tom ze neni mozne do oblastni jedneho building=yes umistit > vice adresnich node do pozice jejich vchodu - tak to delam tez. > > -- > S pozdravem/Best regards > Bc. Ondrej Novy > > Email: n...@ondrej.org <mailto:n...@ondrej.org> > Jabber: on...@njs.netlab.cz <mailto:on...@njs.netlab.cz> > ICQ: 115-674-713 > Tel/Cell: +420 777 963 207 > > ------------------------------------------------------------------------ > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz