Koukal jsem na to a rybnik je ok (cely polygon). Asi jste narazil na
body uprostred uploadu (ways se posilaji az uplne na konci). Kdyz soubor
trva hodinu muze dojit k tomu, ze jsou videt jen body. Kazdopadne bych
ty vase smazal. Dibavod je u techto vyrazne lepsi.
Mozna prosim nikdo ted nekreslete nove nadrze, kdyz se prave importuji.
At nam nevznikaji duplicity.
Tomas
Jan Dudík napsal(a):
Já dnes při editaci náhodně narazil na čerstvý import
http://osm.org/go/0JnFH9vSi-
Rybník Bílá Hlína jsem nakreslil já, v jeho okolí jsou podle náhledu v
JOSM importované pouze body, v mapě rybník je.
Rybní Smíchov jsem kreslil já, žádné body nejsou naimportované
Rybník dále na východ byly opět pouze body???
Tušíte, proč některé rybníky v importu chybí?
2010/2/21 Jan Masopust <masopust....@gmail.com>:
Ahoj,
díval jsem se na ty soubory a narazil jsem na to, že se tam dost používají
zkratky (místo rybník je tam ryb.)
Na wiki je napsané, že zkratky v OSM nepoužíváme. Nevím jestli to má cenu
opravovat, když už je něco nauploadované.
--
masox
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz