Ha, já myslel že je to už rozebrané. Tak to taky přiložím ruku k dílu. Vojta jzvc napsal(a): Dne 19.4.2010 19:52, Vojta napsal(a):Zdravím vespolek, měl bych dva dotazy do pléna:1) Jak to vypadá s importem řek, počítá se s ním, nebo nebude a něco mi uniklo? Nechci urgovat, spíš jestli má cenu teď manuálně kreslit řeky podle ortofota a km.Pokud vim, tak pocita, ale az bude hotov import koliznich (= je treba to rucne projit) vodnich ploch http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Import_DIBAVOD2) Funguje vám plugin Routes? Neukazuje mi turistické značky. Mám aktuální stabilní verzi 3094 a plugin též aktuální - 19532. Myslím že přestal fungovat někdy když začínala stabilní řada JOSM začínat trojkou. Díky, Vojta _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz |
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz