Možná bych to označil nějakým extra tagem (něco jako fixme=opravdu residential?), aby bylo jasné, že to je "asi residential" a poznalo se to od území,. co jsou takhle otagované ručně.
Martin On 2010-09-15, Jakub Sykora <kub...@kbx.cz> wrote: > > Proti landuse residential nic nemam. etsinou to bude jakztakz odpovidat... > > K > > Dne 15.9.2010 19:09, Pavel Zbytovský napsal(a): > Myslím, že to nebudou ta data co jsem posílal nahoře. Když se podíváte na > changeset, tak tam je 83 nodů: > http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/5690485 > > Napíšu Medulove, aby to případně revertnul a osvětlil původ dat. > > Možná za týden se do toho importu pustím, jste tedy pro, aby ta zastavěná > území byla landuse=residential? Nebo jsme vymysleli něco vhodnějšího? > > Zdravím, > zby-cz > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz