Pro kompatibilitu se stávajícími navigacemi bych volil raději variantu maxspeed=50 source:maxspeed=CZ:urban Nevím o navigaci, která by CZ:urban implementovala.
A i v případě, že někdy v budoucnu zákonodárci limit změní, bude jednodušší jej změnit najednou v datech, než čekat na update u všech tvůrců rozličných navigací. =TT= 2011/7/22 Pavel Bokr (OSM) <o...@kraluvdvur.cz> > Je tedy mozne pro silnice a ulice v obci (bez ohledu na jakem polygonu > lezi, zda-li vubec na nejakem lezi) pouzit > > maxspeed=CZ:urban > source:maxspeed=implicit > > (tedy tu obecnou variantu bez te 50tky) aby tomu navigace rozumela ze je v > ceske obci kde je implicitne 50 (samozrejme v pripadech kdy neni dopravnim > znacenim stanoveno jinak) a nemusela se znasilnovat landuse=residental (o ni > jeste premyslim a na ni budu reagovat v prislusnem vlaknu a ne tady)??? > > Diky > PBokr > > > ----- Original Message ----- From: Tomáš Tichý > > Tag maxspeed je možné podle dávat i tam, kde to není explicitně vyjádřena > značkami. K rozlišení slouží poměrně hojně používaný tag source:maxspeed > viz > http://wiki.openstreetmap.org/**wiki/Key:source:maxspeed<http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:source:maxspeed> > není tedy potřeba vynýšlet nějaká česká národní specifika. > =TT= > > > > > > ______________________________**_________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.**org/listinfo/talk-cz<http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz> >
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz