Dne 23.2.2012 15:18, Zdeněk Pražák napsal(a): > stáhl jsem si dnešní verzi č 5018 a problém mi přetrvává. > Pražák
A nemas otevreny nejaky starsi changeset? Josm by to mel umet zjistit, i kdyz ani to by nemelo nicemu vadit. > > Dne 22. února 2012 23:08 LM_1 <flukas.robot+...@gmail.com > <mailto:flukas.robot%2b...@gmail.com>> napsal(a): > > U mě ne, používám josm-latest verzi > LM > > 2012/2/22 Zdeněk Pražák <zpra...@seznam.cz > <mailto:zpra...@seznam.cz>>: > > > > až nyní jsem si všiml, že při ukládání úprav v JOSM se mi špatně > pojmenovávají provedené změny. > > Popis změn je vždy posunut o jednu změnu zpět > > například v Sadě změn: 10751088 se zobrazil popis budovy > Přeštěnice, zatímco správně mělo být budovy Radihošť, což se > zobrazilo u změny č. 10751202 > > Používám JOSM 4875 > > > > Projevuje se toto chování i u někoho jiného? > > > > _______________________________________________ > > Talk-cz mailing list > > Talk-cz@openstreetmap.org <mailto:Talk-cz@openstreetmap.org> > > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org <mailto:Talk-cz@openstreetmap.org> > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz