Dne 27.6.2012 13:53, Jan Dudík napsal(a): >> Ono by vubec nejlepsi bylo, kdyby defaultni mapa neobsahovala nic pod >> hranice kraje ... protoze je to jen zbytecnej bordel. > Vidíš, a já zrovna proto mám rád OSM, že je to jediná slušná mapa, kde > vidím zároveň hranice kú a obcí...
To ti neberu :D, ale IMO by to melo bejt jako overlay, neb (si dovolim) tipnout, ze 99% uzivatelu je celkem sumafuk jestli se cil jejich cesty nachazi v katastru obce horni dolni nebo dolni horni. Zkratka vzhledem k tomu, ze tam mame importovany vsechno to (pro me) cini mapu ponekud zaplacanou a misty neprehlednou (polni cesta vs hranice ku vypadaj dost podobne). Samo, ideal si predstavuju tak, ze si naklikam co chci na mape mit a vyrobi se mi mapa presne podle mych predstav ... (s tim, ze by v nabidce byly nejaky bezny sestavy) BTW: Jak sem koukal na ten RUIAN, tak pokud se tam nahodi hranice obci, budem potrebovat dalsi admn lv a v mape budou nejspis dalsi cary ... > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz