Cus, narazil sem na jednu drobnost, nerenderujou se vam tunely, vypada (IMO) divne kdyz je v mape 4prouda silnice do "nikam", aspon nejaky naznaceni by to chtelo (u trati totez). Viz napr prechod mezi strahovskym tunelem a Mrazovkou, pripadne zeleznicni tunely pod Vitkovem ...
Dne 17.12.2012 17:58, Petr Dlouhý napsal(a): > > Ahoj, > > > od dnes(ka má Zelená mapa Prahy (http://zelenamapa.cz) nový podklad > vykreslovaný z dat OSM pomocí Mapniku (zdrojové soubory stylu jsou na > https://github.com/auto-mat/rendering-PNK-ZM). > > > Z hlediska OSM vykresluje ne(které ve(ci, které v jiných mapách nejsou > vide(t: > > -kreslení z(eleznic(ních tratí bez vedlejs(ích kolejí > ("service=siding") a tramvají bez vlec(ek do vozovny ("service=yard") > > -sluc(ování názvu* stejné zastávky do jednoho (relace > "type=public_transport" "public_transport=stop_area"). > > -vybarvování nástupis(t( podle druhu dopravy ("highway=platform" pro > bus, "railway=platform" pro vlak a "railway=platform" + "tram=yes" pro > tramvaj) > > -natác(ení pr(echodu* podle silnice pod nimi > > -vynechání soukromých cest v areálech ("access=private") > > > -- > Petr Dlouhý > petr.dlo...@email.cz > > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz *
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz