Dne 2.1.2013 13:05, Premysl Vohnout napsal(a): > Tak dle informatora zevnitr: > > Puvodne byly cesty ziskany ze ZM10 a pak se aktualizovaly z noveho > ortofota a od lidi co hlasili chyby. > > Premek
Jestli ta aktualizace probiha stejne rychle, jako spravny umisteni adresy (nekolik let) tak ty cesty uz davno existovat nemusi, to je fakt ... > > On 2.1.2013 11:40, Jachym Cepicky wrote: >> Ahoj, >> dlouho jsem nekoukal na topo mapu na Seznamu, ale dneska me( pr(ekvapila >> podrobnost lesních a polních cest - nevíte, z jekého zdroje c(erpají? >> >> Jáchym >> >> >> _______________________________________________ >> Talk-cz mailing list >> Talk-cz@openstreetmap.org >> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz