Dne 6.5.2013 15:01, Dalibor Jelínek napsal(a): > > Ahoj, > > mu*z(ete mi prosím poradit, jak má být správne( nakreslena highway > > v místech, kde se potkává s ne(jakou administrativní hranicí? > > Pr(edpokládám, z(e v takovém míste( by asi me(ly sdílet své body, > > ale moc se mi to nelíbí. Jednak ve(ts(ina administrativních hranic > > uz( v mape( je a nevím, jak jsou vlastne( definovány (jestli lez(í na > kraji > > cesty , nebo uprostr(ed cesty) a navíc jsou vz(dy souc(ástí ne(jaké > relation. > > Zdá se mi leps(í dokreslit lesní cestu nebo silnic(ku kousek vedle, > protoz(e > > tím nenabourám z(ádnou hranici. Navíc u té cesty vím, kde lez(í, coz( > > u té hranice ne. Ale jak je to dobr(e? >
Sdilet muzes - pokud si ses 100% jistej, ovsem bacha na vec, aktualne probiha (uz par let) vsemozny slucovani parcel/vymeny/... a v ramci toho se dost casto meni i administativni hranice (aby treba pulka baraku nebyla v jinym katastru). Navic tim vyznamne ztizis dalsi editace (pripadne to bude na ukor pravdivosti), takze tim, ze tam namalujes druhou caru, rozhodne nic nezkazis. > > > Díky, > > Dalibor > > > > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz