Dne 29.5.2013 7:09, JV napsal(a): > Zdravím vs(echny, > pokud narazíte na podivnosti v katastrální mape( (nesmyslné ovály), > tak mi, prosím, na mojí adresu pos(lete Vas(i konfiguraci WMS pro > services.cuzk.cz a ideálne( i odchycený WMS poz(adavek. Potvrzuji > podobné chování napr(. na Androidu v iKatastr, ale stejná oblast se > pr(es webový ikatastr.cz zobrazuje správne(. Takz(e bude asi trochu > or(ís(ek pr(ijít na pr(íc(inu a budu vde(c(ný za jakékoliv podklady. > > De(kuji a pr(eji pr(íjemný den > Jir(í Veselý
Dle meho rychleho testu to dela vice vrstev, vsechny v Katastr nemovitosti -> vrstva DKM -> pripadne inverzni varianta. Coz prakticky znamena, ze tam, kde je digitalizovano je katastralka nepouzitelna. > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz