Dne 9.7.2013 11:34, Petr Holub napsal(a):
Problem techto tagu je v tom, ze kdyz nekdo otoci tu silnici, tak se
prehodi i chodnik - a co vim, tak to snad zadny editacni software
automaticky neumi prehodit.
JOSM to pri otaceni cesty detekuje a automaticky nabizi
Proto se mi tento tag nelibi - hodnoty both a none - proc ne, to se
skoro neda rozbit, ale left a right?
Tohle neni jediny podobny - v principu i oneway=yes ci incline=*
je podobneho razeni a JOSM se k tomu chova podobne, ze nabidne
zmenu.
Petr
oneway josm umi, jestli toto nevim, ale existuje jeste hromada jinych
podobnych - napr omezeni rychlosti v jednom smeru ... z hlediska dat
jednoduse jsou takovyhle veci zlo a mely by se zlikvidovat.
Nebo jinak, nesmi se stat, ze zmena jedinyho parametru zmeni vyznam
jinyho parametru.
Anobrz ty casto budes neco menit, ale nebudes tusit, jak se rozhodnout o
ostatnich vecech. Ostatne, viz relace, kde to pak vyleze v podobe
totalne rozjeblych relaci. Staci trebas malickost, nekde na krizovatce
jsou definovany zakazy odboceni ... a ty tu silnici rozdelis ... coz
JOSm provede tak, ze v relaci zustanou obe casti => relace je rozbita.
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz