No vida, zdá se, že se mi podařilo vychytat většinu problémů s automatickou opravou překrývajících se ploch. Občas se můžou vyskytnout drobné problémky, třeba ocásky (ty zkusím nějak vyřešit) a taky to zatím nechává na pokoji relace. Tam se to musí upravit ručně.
Taky to nedopadne dobře, pokud cesta prochází skrz celé pole tam a zpátky. Viz obrázky. Tam by to chtělo rozdělit na více ploch. Ale mám trochu problém s tím, jak tento konkrétní případ poznat. Nová verze: http://www.kyralovi.cz/tmp/josm/beta/20140823/Tracer.jar Zdrojáky (jako vždy): https://github.com/mkyral/josm-tracer/commits/plpis Marián Dne 20.8.2014 19:58, Marián Kyral napsal(a): > Ahoj, > tady máte novou verzi, která řeší problém se znakovou sadou na windows > (nevyplněné landuse). Byla to docela fuška. Musel jsem svého tučňáka > degradovat na úroveň windows - vypnout unicode v konzoli :-D A jak už to > tak bývá, oprava byla nakonec úplně primitivní. Jen kdybych to byl býval > věděl už na začátku :-D > > V této verzi by se už měly spojit společné body s vedlejším polygonem. > (Občas se nějaká muška najde) Taky testuji novou verzi pro řešení > překrývajících se ploch. V naprosté většině případů to funguje dobře, > ale občas se to tak dotentuje, že nestačím zírat (a už vůbec ne chápat). > Ale pomalu získávám praxi v řešení těchto šíleností. Hlavní problém je, > že pole mají různé roztodivné tvary a bývají velká, lesy mají taky > roztodivné tvary a bývají ještě větší no a to generuje zcela nečekané > problémy. > > Zatím jsem tedy opravy překrývajících se ploch vypnul. > > http://www.kyralovi.cz/tmp/josm/beta/20140820/Tracer.jar > > Marián > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz