Dobrý večer,
údaje jsem předal k prověření na příslušné katastrální pracoviště. Z mého pohledu se jedná o chybu ve vedení KN. Mělo by být evidováno jako jedna stavba. V ideálním případě by bylo dobré evidovat chybu u všech SO s nějakým doplňujícím atributem, že se jedná o tento typ chyby – tj. chybná evidence více staveb na jedné parcele místo evidence jedné stavby na více parcelách (případně jejich sloučení do jedné parcely). Petr Souček From: Marián Kyral [mailto:mky...@email.cz] Sent: Wednesday, December 03, 2014 7:55 AM To: OpenStreetMap Czech Republic Subject: Re: [Talk-cz] Evidence a hlášení špatných budov v RÚIAN Zdravím, jedná se o následující SO: 39549941 (jiná stavba) Vsetín, Kelč, Kelč-Nové Město 45664374 (jiná stavba) Vsetín, Kelč, Kelč-Nové Město 45664382 (jiná stavba) Vsetín, Kelč, Kelč-Nové Město Marián ---------- Původní zpráva ---------- Od: Petr Souček <souc...@atlas.cz> Komu: 'OpenStreetMap Czech Republic' <talk-cz@openstreetmap.org> Datum: 3. 12. 2014 0:11:01 Předmět: Re: [Talk-cz] Evidence a hlášení špatných budov v RÚIAN Dobrý večer, napište mi prosím lokalitu, kouknu se na to. Abych viděl, jak je to přesně evidováno – podle toho také napíšu, jak nejlépe hlásit. Petr Souček From: Marián Kyral [mailto:mky...@email.cz] Sent: Tuesday, December 02, 2014 10:06 PM To: talk-cz@openstreetmap.org Subject: Re: [Talk-cz] Evidence a hlášení špatných budov v RÚIAN Ahoj, jak správně hlásit, pokud je budova rozdělena na více pochybných kousků? Stačí nahlásit jeden, nebo raději všechny? Marián _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz =
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz